Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Середа, 28 вересня 2016 09:11

Завтра відкриється найбільша виставка України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Завтра, 29 вересня, у Кіровограді відкриється Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2016, яка на сьогодні є найбільшою в Україні ‒ виставкова площа налічує більше 90 000 кв.м. Виставка триватиме протягом трьох днів.

Організаторами виставки виступають: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Національна академія аграрних наук України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК "Украгромаш", ВГО "Українська асоціація аграрних інженерів", Кіровоградська облдержадміністрація.

Офіційне відкриття - об 11.00.

На AGROEXPO-2016 новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна буде побачити безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні. Також планується проведення тест-драйву тракторів, де кожному бажаючому буде надана можливість в якості водія випробувати зразки сучасного тракторобудування. Цього року особливий акцент буде зроблено на польовій демонстрації інноваційних технологій в АПК. Зокрема, компанія New Holland проведе польову демонстрацію систем точного землеробства PLM з тракторами своєї марки.

На "AGROEXPO-2016" аграрії зможуть купити сільгосптехніку всіх можливих видів дешевше, ніж в будь-який інший час. Діятимуть дві знижкові акції. За умовами першої, аграрій отримає знижку 5% у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки. Друга передбачає дисконт 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з виставки. 

У 2016 році AGROEXPO розширили новою експозицією ‒ виставкою племінних порід тварин та птиці (два нових павільйони загальною площею 2000 кв. м.).

Всі три дні виставки супроводжуватимуться широкою діловою програмою: панельні дискусії профільних організацій, семінари із залученням визнаних експертів, "круглі столи" і т.д. Крім того, у перший день AGROEXPO відкриється Центрально-український інвестиційний форум, в рамках якого пройде панельна дискусія Міністерства аграрної політики та продовольства України на тему "Пріоритети розвитку національної економіки в умовах інтеграції у світовий економічний простір".

Майбутні випускники шкіл зможуть вибрати для себе найбільш підходящий вищий навчальний заклад. На "AGROEXPO-2016" працюватиме Всеукраїнський освітній ярмарок, де свої наукові потужності покажуть близько 25 ВНЗ з різних куточків України.

Окремим блоком в рамках "AGROEXPO-2016" пройде культурно-розважальний захід "Покровський ярмарок".

Офіційне відкриття "Покровського ярмарку" пройде на другий день виставки ‒ 30 вересня о 10.00.

У перший день ярмарку пройдуть презентації експозицій районів області, виступи  народних колективів. З 12.00 до 13.00 – на відвідувачів чекає "Свято вареників".

Конкурс "Гарбуз-велетень" та конкурс короваїв проходитимуть у два тури. Перший тур пройде у перший день ярмарки, а другий тур ‒ у другий день.

Переможець конкурсу «Гарбуз-велетень», як і в минулому році, отримає від організаторів супер-приз ‒ телевізор.

Нагадаємо, що торік у агропромисловій виставці "AGROEXPO" взяли участь 450 компаній, експозиції яких зайняли сумарну площу 86 200 м². Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склала більше 19 тисяч осіб.