Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

м. Кіровоград

26-29 Вересня 2018 р.

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кіровоград

26-29 Вересня 2018 р.

Arrow
Arrow
Shadow

"Покровський ярмарок" - культурно-розважальний захід в рамках Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO.

Щорічно у ярмарку приймають участь понад 500 учасників. 

 

Що готує "Покровський ярмарок"?

Зовсім скоро, 26 вересня, у Кропивницькому (Кіровограді) відкриється найбільша в Україні агропромислова виставка Agroexpo-2018. В рамках виставки пройде традиційний «Покровський ярмарок».

«Покровський ярмарок» триватиме всі чотири дні виставки, з 26 по 29 вересня. Кожен знайде тут щось для себе: виступи народних колективів, найкращі продукти від фермерських господарств за ціною виробника, сувеніри та вироби мистецтва з усіх куточків України, майстер-класи, розваги для дітей та дорослих. 

Неабиякої Центральноукраїнської самобутності ярмарку нададуть експозиції районів Кіровоградської області, які розважатимуть та пригощатимуть відвідувачів три дні виставки. 

Гостей ярмарки зустрічатимуть різноманітні арт-інсталяції та декілька селфі-зон. Крім того, організатори приготували сюрприз, який занурить відвідувачів ярмарки в одну із історичних епох.

Особливого колориту «Покровському ярмарку» додасть також конкурс на найбільший гарбуз – «Гарбуз-велетень». До участі запрошується кожен бажаючий. 

Початок зважування гарбузів - претендентів о 14.00 годині 27 вересня біля основної сцени ярмарку. Переможець отримає сучасний телевізор від спонсору конкурсу Файно-маркет -  мережа магазинів біля дому.

Також під час свята пройде конкурс на найкращий коровай. Переможця визначатиме спеціальне журі.

Завершальним дійством на сцені Ярмарки о 13-30 29.09.2018 року стане виступ "Кіровоградської обласної Федерації Брейк-Дансу". Приймуть участь молоді таланти з шкіл танців: «Let's Move Family», “Inside Deep System “, Студия «Know How». також заплановані виступи команд: “ Bruce lee Orchestra”, “ Marei “, “ MAVE”, “ Double Kick “

 «Покровський ярмарок» пройде за адресою: м. Кропивницький (Кіровоград), вул. Мурманська, 8. З міського автовокзалу «Кіровоград-2» (старий автовокзал) до виставкового комплексу «Agroexpo» курсуватиме безкоштовний експрес.

З питань участі у "Покровському ярмарку":

Вікторія Кравченко

тел.: (050) 488-82-30

Дивитись відео: