Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

м. Кропивницький (Кіровоград)

30.09.-.03.10.2020

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

30.09.2020 - 03.10.2020 р.

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Демонстраційні покази

Новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів на AGROEXPO можна побачити не тільки на статичних експозиціях, а й безпосередньо в роботі в полі. Кожного дня на спеціалізованому полігоні працює техніка, яка демонструє весь технологічний процес: від обробки грунту та висіву до збирання врожаю. У роботі покажуть дискові борони, сівалки, плуги, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив та багато ін. таких відомих іноземних брендів, як «Lemken», «Pöttinger», «Case H», «Väderstad», «Kuhn». Серед вітчизняних – «Лозівські машини», «Червона Зірка (Ельворті)», «Укрсільгоспмаш», «Велес-Агро», «Оріхівсільмаш» та ін.

Загальна площа полігону для демопоказів - 60 000 кв.м.

Демонстраційній покази
25.09.2019 (середа)
Час проведення
Учасник показу
Глибокорихлювачі
1
12:00 - 12:10
"Полімашпроект" (T-allAr-2,7)
Плуги
2
12:10 - 12:20
"Агроресурс" (KUN Multi Leader)
3
12:10 - 12:20
"Лемкен-Україна" (Діамант 16)
Дискові борони, лущильники, мульчировщики
4
12:20 - 13:05
"Ельворті" (PALLADA 4000 NEW)
5
12:20 - 13:05
"Полімашпроект" (T-allAr-2,5)
6
12:20 - 13:05
"Ельворті" (PROXIMA 4400)
7
12:20 - 13:05
"Лемкен-Україна" (Рубін 10/700 КУА)
8
12:20 - 13:05
"АГРО-АТОМ" (АТОМ 4200)
9
12:20 - 13:05
"Хартехпром-97" (ЛПД-6)
10
12:20 - 13:05
"Агроресурс" (Bednar Swifter SO6000F)
Культиватори
11
13:05 - 13:20
"Ельворті" (Поляріс-10)
12
13:05 - 13:20
"Технополь"(АК-9,7)
13
13:05 - 13:20
"Фаворит" (КПФ 8000 APOLO)
Посівні комплекси, сівалки
14
13:20 - 13:45
"Агромаш-Калина" (GALAXI)
15
13:20 - 13:45
"Агріматко-Україна" (Monosem NG Plus 8 rows)
16
13:20 - 13:45
"Ельворті" (ALPHA-6)
Шлейф, борона, каток
17
13:45 - 14:00
"Фаворит" (ШБФ-12000)
18
13:45 - 14:00
"Технополь" (БШГ-9)
Обприскувачі, розкидачі
19
14:00 - 14:15
"АИК" (Salford Valmar Airflow 8608)
20
14:00 - 14:15
"Ельворті" (TETIS-24)
26.09.2019 (четвер)
Час проведення
Учасник показу
Глибокорихлювачі
1
12:00 - 12:15
"Агро-Альянс" (Ecolo-Tiger 875, 14)
2
12:00 - 12:15
"Полімашпроект" (T-allAr-2,7)
Плуги
3
12:15 - 12:25
"Агроресурс" (KUN Multi Leader)
4
12:15 - 12:25
"Лемкен-Україна" (Діамант 16)
Дискові борони, лущильники, мульчировщики
5
12:25 - 13:15
"Ельворті" (PALLADA 4000 NEW)
6
12:25 - 13:15
"Полімашпроект" (T-allAr-2,5)
7
12:25 - 13:15
"Ельворті" (PROXIMA 4400)
8
12:25 - 13:15
"Лемкен-Україна" (Рубін 10/700 КУА)
9
12:25 - 13:15
"АГРО-АТОМ" (АТОМ 4200)
10
12:25 - 13:15
"Агро-Альянс" (True-Tandem 335 Turbo)
11
12:25 - 13:15
"Хартехпром-97" (ЛПД-6)
12
12:25 - 13:15
"Агроресурс" (Bednar Swifter SO6000F)
Культиватори
13
13:15 - 13:30
"Ельворті" (Поляріс-10)
14
13:15 - 13:30
"Технополь"(АК-9,7)
15
13:15 - 13:30
"Фаворит" (КПФ 8000 APOLO)
Посівні комплекси, сівалки
16
13:30 - 13:55
"Агромаш-Калина" (GALAXI)
17
13:30 - 13:55
"Агріматко-Україна" (Monosem NG Plus 8 rows)
18
13:30 - 13:55
"Ельворті" (ALPHA-6)
Шлейф, борона, каток
19
13:55 - 14:10
"Фаворит" (ШБФ-12000)
20
13:55 - 14:10
"Технополь" (БШГ-9)
Обприскувачі, розкидачі
21
14:10 - 14:40
"АИК" (Salford Valmar Airflow 8608)
22
14:10 - 14:40
"Ельворті" (TETIS-24)
21
14:10 - 14:40
"АИК" (Salford Valmar Airflow 8608)
22
14:10 - 14:40
"Ельворті" (TETIS-24)
23
14:10 - 14:40
"Агро-Альянс" (CASE IH atriot 3330)
24
14:10 - 14:40
"Агріматко-Україна" (Jacto Uniport 4530)
25
14:10 - 14:40
"Енергомехкомплект" (Водолій)
27.09.2019 (п'ятниця)
Час проведення
Учасник показу
Глибокорихлювачі
1
12:00 - 12:15
"Агро-Альянс" (Ecolo-Tiger 875, 14)
2
12:00 - 12:15
"Полімашпроект" (T-allAr-2,7)
Плуги
3
12:15 - 12:25
"Агроресурс" (KUN Multi Leader)
4
12:15 - 12:25
"Лемкен-Україна" (Діамант 16)
Дискові борони, лущильники, мульчировщики
5
12:25 - 13:15
"Ельворті" (PALLADA 4000 NEW)
6
12:25 - 13:15
"Полімашпроект" (T-allAr-2,5)
7
12:25 - 13:15
"Ельворті" (PROXIMA 4400)
8
12:25 - 13:15
"Лемкен-Україна" (Рубін 10/700 КУА)
9
12:25 - 13:15
"АГРО-АТОМ" (АТОМ 4200)
10
12:25 - 13:15
"Агро-Альянс" (True-Tandem 335 Turbo)
11
12:25 - 13:15
"Хартехпром-97" (ЛПД-6)
12
12:25 - 13:15
"Агроресурс" (Bednar Swifter SO6000F)
Культиватори
13
13:15 - 13:30
"Ельворті" (Поляріс-10)
14
13:15 - 13:30
"Технополь"(АК-9,7)
15
13:15 - 13:30
"Фаворит" (КПФ 8000 APOLO)
Посівні комплекси, сівалки
16
13:30 - 13:55
"Агромаш-Калина" (GALAXI)
17
13:30 - 13:55
"Агріматко-Україна" (Monosem NG Plus 8 rows)
18
13:30 - 13:55
"Ельворті" (ALPHA-6)
Шлейф, борона, каток
19
13:55 - 14:10
"Фаворит" (ШБФ-12000)
20
13:55 - 14:10
"Технополь" (БШГ-9)
Обприскувачі, розкидачі
21
14:10 - 14:35
"АИК" (Salford Valmar Airflow 8608)
22
14:10 - 14:35
"Ельворті" (TETIS-24)
21
14:10 - 14:35
"АИК" (Salford Valmar Airflow 8608)
22
14:10 - 14:35
"Ельворті" (TETIS-24)
23
14:10 - 14:35
"Агро-Альянс" (CASE IH atriot 3330)
24
14:10 - 14:35
"Агріматко-Україна" (Jacto Uniport 4530)