Виставка розпочата!
Запрошуємо Вас!

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

20,21,22,23 вересня
2017
м. Кіровоград

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Демонстраційні покази

AGROEXPO - виставка, що дозволяє провести демонстраційні покази роботи техніки в полі на власному полігоні площею понад 60 000 м2. Таким чином, надається можливість оцінити в роботі представлені зразки техніки і зробити кращий вибір.

20.09.2017

Час проведення Найменування с/г техніки Назва техніки (учасник показу)
з 12-00 до 12-15 Глибокорозпушувачі

Франк (Лозівські машини)

Гульден (Лозівські машини)

з 12-15 до 12-30 Плуги

Ювель 7М 4+1 (Лемкен)

SERVO 6.50/7 корпусів (Пьотінгер)

ПОН 5+1 (Велес-Агро)

 з 12-30 до 13-50 Дискові борони, лущильники, мульчувачі

Дискова борона Kuhn Krause 8210 (УАПК)

Агрегат для вертикального обробітку грунту Kuhn Krause Excelerator 8005 (УАПК)

Коротка дискова борона Геліодор 9/600 КА (Лемкен)

Універсальна дискова борона ЗЕВС (Велес-Агро)

Компактна дискова борона Кронос (Велес-Агро)

Дискова борона TERRADISC 6001T (Пьотінгер)

Дискова борона Carrier650 (Ведерстад)

Дискова борона Дукат 6 (Лозівські машини)

Дискатор Д-8 (Краснянське СП Агромаш)

Лущильник ЛДТ-5 (Хартехпром-97)

Дисковий агрегат ДАГ- 6,0 (Укрсільгоспмаш)

Подрібнювач рослинних залишків ПН-2,4 (Укрсільгоспмаш)

Шлейф-борона БШН-7 СОЛОМІЯ (Акро-Україна)

БШ-10,5 (Оріхівсільмаш)

 з 13-50 до 14-10 Культиватори

КПП-6,9 (Оріхівсільмаш)

КПН-12 ВАКУЛА (Акро-Україна)

TOPDOWN500 (Ведерстад)

Кристалл 9/600 КА (Лемкен)

 з 14-10 до 15-00  Сівалки

Коток польовий КР-6П-01 (Ливарний завод ТДВ Первомайськдизельмаш)

PALLADA+ASTRA 6 (Ельворті)

ПК ALKOR 7,5 (Ельворті)

УПК TERRASEM C6 (Пьотінгер)

ПК GALAXI-4.0 (Агромаш-Калина)

KUHN SDM (АІКО)

Просапна сівалка KINZE 3000 (АІКО)

 з 15-00 до 15-10 Обприскувачі, розкидачі добрив

TETIS 24 (Ельворті)

Юніпот-3430 (Агріматко-Україна)

21.09.2017

Час проведення Найменування с/г техніки Назва техніки (учасник показу)
з 11-00 до 11-20 Глибокорозпушувачі

SSDR (Ківонь)

Франк (Лозівські машини)

Гульден (Лозівські машини)

з 11-20 до 11-30 Плуги

Ювель 7М 4+1 (Лемкен)

SERVO 6.50/7 корпусів (Пьотінгер)

 з 11-30 до 13-00 Дискові борони, лущильники, мульчувачі

Дискова борона Kuhn Krause 8210 (УАПК)

Агрегат для вертикального обробітку грунту Kuhn Krause Excelerator 8005 (УАПК)

Коротка дискова борона Геліодор 9/600 КА (Лемкен)

Універсальна дискова борона ЗЕВС (Велес-Агро)

Компактна дискова борона Кронос (Велес-Агро)

Агрегат Strip-till (Велес-Агро)

Дискова борона TERRADISC 6001T (Пьотінгер)

Дискова борона Carrier650 (Ведерстад)

Дискова борона Дукат 6 (Лозівські машини)

Дискатор Д-8 (Краснянське СП Агромаш)

Дискова борона APVRS FF (Ківонь)

Лущильник ЛДТ-5 (Хартехпром-97)

Борона дискова Metal Fach U 741 3м (ЯР-СТЕП)

Шлейф-борона БШН-7 СОЛОМІЯ (Акро-Україна)

БШ-10,5 (Оріхівсільмаш)

 з 13-00 до 13-20 Культиватори

КПП-6,9 (Оріхівсільмаш)

КПН-12 ВАКУЛА (Акро-Україна)

TOPDOWN500 (Ведерстад)

Кристалл 9/600 КА (Лемкен)

 з 13-20 до 14-10  Сівалки

Коток польовий КР-6П-01 (Ливарний завод ТДВ Первомайськдизельмаш)

PALLADA+ASTRA 6 (Ельворті)

ПК ALKOR 7,5 (Ельворті)

УПК TERRASEM C6 (Пьотінгер)

ПК GALAXI-4.0 (Агромаш-Калина)

KUHN SDM (АІКО)

Просапна сівалка KINZE 3000 (АІКО)

 з 14-10 до 14-30 Обприскувачі, розкидачі добрив

Розкидач мінеральних добрив Ferti-2 2500л (ЯР-СТЕП)

TETIS 24 (Ельворті)

Юніпот-3430 (Агріматко-Україна)

22.09.2017

Час проведення Найменування с/г техніки Назва техніки (учасник показу)
з 11-00 до 11-20 Глибокорозпушувачі

SSDR (Ківонь)

Франк (Лозівські машини)

Гульден (Лозівські машини)

 з 11-20 до 11-30  Плуги

Ювель 7М 4+1 (Лемкен)

 

 з 11-30 до 12-50 Дискові борони, лущильники, мульчувачі

Дискова борона Kuhn Krause 8210 (УАПК)

Агрегат для вертикального обробітку грунту Kuhn Krause Excelerator 8005 (УАПК)

Коротка дискова борона Геліодор 9/600 КА (Лемкен)

Універсальна дискова борона ЗЕВС (Велес-Агро)

Компактна дискова борона Кронос (Велес-Агро)

Дискова борона TERRADISC 6001T (Пьотінгер)

Дискова борона Carrier650 (Ведерстад)

Дискова борона Дукат 6 (Лозівські машини)

Дискатор Д-8 (Краснянське СП Агромаш)

Дискова борона APVRS FF (Ківонь)

Лущильник ЛДТ-5 (Хартехпром-97)

Борона дискова Metal Fach U 741 3м (ЯР-СТЕП)

Шлейф-борона БШН-7 СОЛОМІЯ (Акро-Україна)

БШ-10,5 (Оріхівсільмаш)

 з 12-50 до 13-10  Культиватори

КПП-6,9 (Оріхівсільмаш)

КПН-12 ВАКУЛА (Акро-Україна)

TOPDOWN500 (Ведерстад)

Кристалл 9/600 КА (Лемкен)

 з 13-10 до 14-00 Сівалки

Коток польовий КР-6П-01 (Ливарний завод ТДВ Первомайськдизельмаш)

PALLADA+ASTRA 6 (Ельворті)

ПК ALKOR 7,5 (Ельворті)

УПК TERRASEM C6 (Пьотінгер)

ПК GALAXI-4.0 (Агромаш-Калина)

KUHN SDM (АІКО)

Просапна сівалка KINZE 3000 (АІКО)

 з 14-00 до 14-15 Обприскувачі, розкидачі добрив

Розкидач мінеральних добрив Ferti-2  2500л (ЯР-СТЕП)

TETIS 24 (Ельворті)

Юніпот-3430 (Агріматко-Україна)

23.09.2017

Час проведення Найменування с/г техніки Назва техніки (учасник показу)
з 11-00 до 11-15 Дискові борони, лущильники

Дискова борона Kuhn Krause 8210 (УАПК)

Агрегат для вертикального обробітку грунту Kuhn Krause Excelerator 8005 (УАПК)

з 11-15 до 11-35 Сівалки

PALLADA+ASTRA 6 (Ельворті)

ПК ALKOR 7,5 (Ельворті)

з 11-35 до 11-40 Обприскувачі TETIS 24 (Ельворті)

Також в демонстраційних показах візьмуть участь трактори:

 - ZETOR Major 80, ZETOR Proxima 110, ZETOR Forterra 135 (Компанія Агро-Темп)

 - ХТЗ-243К (ХТЗ)

 - VERSATILE 2375, VERSATILE 340 (Версатайл)