Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Неділя, 08 червня 2014 12:08

Виставка «АгроЕкспо» стала національною

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Агропромислова виставка «АгроЕкспо» отримала статус національної. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України з'явилося днями на Урядовому порталі.

Згідно Розпорядження «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні в 2014 році, яким надається статус міжнародних та національних» № 605-р виставка польовий демонстрацією техніки і технологій «АгроЕкспо» отримала статус національної.

Надання виставці такого статусу ще раз підтверджує, що на сьогоднішній день галузь АПК є визначальною для України. А виставка «АгроЕкспо» у Кіровограді, що з'єднала в собі особливий формат, рекордну площу і широку тематику, краще демонструє аграрний потенціал держави.

«АгроЕкспо» - це:

  • Рекордна для подібних заходів площа статичних експозицій (40000 кв. Метрів відкритої і 7000 кв. Метрів критої площі);
  • Полігон для демонстрацій техніки і технологій;
  • Можливість компаніям-учасникам максимально повно представити асортиментний ряд продукції, що випускається;
  • Спеціально спроектована інфраструктура;
  • Зручне розташування для учасників і відвідувачів в центрі України;

«АгроЕкспо» - це форум, на якому відвідувач може знайти все необхідне - від інформації до готових рішень для ведення аграрного бізнесу, а широка тематика виставки охоплює практично всі напрямки галузі. В цьому році в рамках «АгроЕкспо» пройдуть також спеціалізовані заходи: тематичні виставки та бізнес-форуми, які краще продемонструють весь спектр послуг підприємствам галузі.

Незрівнянний національний колорит «АгроЕкспо» надасть народний «Покровський ярмарок», з виставками народних майстрів, виступами колективів, народними забавами, частуванням українськими національними стравами та іншими сюрпризами.

У 2014 році організатори очікують понад 500 компаній-експонентів і планують значно розширити їх географію. Тому статус національної - це тільки перший крок для «АгроЕскпо».

Виставка «АгроЕкспо» пройде 2-4 жовтня 2014 року.

Місце проведення: м Кіровоград, вул. Мурманська, 8.

Контактні телефони: (050) 344 18 44, (050) 344 28 44

Сайт виставки: www.ukragroexpo.com