Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Четвер, 02 жовтня 2014 12:08

Виставка «АгроЕкспо 2014» розпочала свою роботу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

2 жовтня в Кіровограді розпочала свою роботу друга агропромислова виставка «АгроЕкспо», яка цього року отримала статус Національної. У заході беруть участь 364 компанії, експозиції яких зайняли сумарну площу 39000 квадратних метрів.

Цього року загальна площа виставки розширена до рекордних для національних аграрних форумів 79700 квадратних метрів. При цьому:

  • Виставкова площа склала 39000 квадратних метрів (крита площа - 7000 квадратних метрів, відкрита - понад 32000 квадратних метрів);
  • Паркування для автомобілів - 23380 квадратних метрів;
  • Полігон для демонстрації техніки в роботі більше 6 га.

Полігон для демонстраційного показу всіх видів сільгосптехніки під час проведення виставкових заходів розширена до 6-ти гектарів. Демонстраційні покази заплановані на всі дні виставки. Таким чином, відвідувачі зможуть отримати максимально повну інформацію про техніку, яка їх цікавить.

Ще одним нововведенням 2014 є покращення інфраструктури виставки: облаштовані сучасний критий павільйон з усіма зручностями, топпинг-полами і новими туалетами, розширено парковка для автомобілів і т.п.

Проведення «АгроЕкспо» в центрі України, в одному з найбільших сільськогосподарських регіонів країни, робить виставку максимально доступною для відвідувачів з усіх регіонів України.

За майбутні три дні виставки організатори очікують не менше 15 000 відвідувачів.