Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Вівторок, 29 березня 2016 11:25

Виставка "AGROEXPO" стане міжнародною

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Агропромислова виставка "AGROEXPO" в цьому році може пройти вже у статусі міжнародної. Про це повідомив представник одного із організаторів виставки, генеральний директор Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК "Украгромаш" Юрій Демець.

 "Як показала практика минулих років, працюємо в правильному напрямку. Вже традиційно, завдяки ліберальній ціновій політиці "AGROEXPO" у виставці беруть участь більшість вітчизняних виробників, які демонструють відвідувачам - аграріям з усіх областей України та ближнього зарубіжжя максимальну номенклатуру своєї техніки. Тому участь у нашій виставці доступна для компаній навіть з невеликим бюджетом маркетингових заходів. Більш того, за три роки проведення "AGROEXPO" зарекомендувала себе і як майданчик для «молодих» брендів, де компанії-новачки можуть не тільки знайти ринки збуту, укласти нові контракти але і реалізувати експоновану продукцію, заощадивши на зворотній логістиці, "- сказав Юрій Демець.

Також за його словами, на "AGROEXPO" вже представлені німецькі, шведські, французькі та інші іноземні бренди. Інтерес міжнародних корпорацій постійно зростає. Уже є домовленості з окремими європейськими компаніями.

"Виставка вже давно вийшла за рамки національного проекту і тому було прийнято рішення в цьому році провести її вже в статусі міжнародної", - підкреслив Юрій Демець.

У цьому році "AGROEXPO" пройде з 29 вересня по 1 жовтня.

Нагадаємо, що в "AGROEXPO-2015», яка проходила в жовтні, взяли участь 450 компаній-експонентів, серед яких були представлені як вітчизняні, так і відомі світові бренди. Загальна кількість відвідувачів виставки склала 19 400 осіб.