Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Четвер, 03 жовтня 2013 11:51

Віктор Янукович: «АгроЕкспо» сприятиме залученню інвестицій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Проведення Всеукраїнської агропромислової виставки «АгроЕкспо» сприятиме розвитку міждержавного і регіонального співробітництва і залученню інвестицій в Україну. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час урочистого відкриття заходу сьогодні в Кіровограді.

«Сьогоднішній захід нам дає нагоду оцінити власні здобутки, а також показати могутній потенціал аграрного сектору України, який поступово відкривається на повну силу», - зокрема, сказав Голова держави, виступаючи з трибуни виставки.

Зазначивши, що відкриття агропромислової виставки саме на Кіровоградщині, в центрі України, є символічним, Віктор Янукович надав свою оцінку її наповненню:

«Продукція, яка представлена на експозиції заходу, демонструє потужний потенціал національної економіки в агропромисловому секторі. Зростаючий світовий попит на аграрну продукцію слід використати як стимул інвестиційного та інноваційного розвитку аграрного сектору України. Впевнений, що проведення нинішньої виставки сприятиме розвитку міждержавного і регіонального співробітництва і залученню інвестицій в Україну», - впевнений Президент України.