Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

П'ятниця, 01 серпня 2014 12:08

Територія знижок: «АгроЕкспо» ініціює акцію «Знижка 5%»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Національна агропромислова виставка «Агроекспо» (2-4 жовтня, м. Кіровоград) ініціює унікальну акцію: знижки на продукцію відомих брендів в розмірі 5% для всіх відвідувачів виставки.

Акція «Знижка 5%» - це акція, яка гарантує отримання 5% знижки на техніку, придбану безпосередньо на виставці, а також на продукцію, рахунки, на купівлю якої, будуть виставлені безпосередньо під час роботи виставки.

На сьогоднішній день свою участь в акції «Знижка 5%» підтвердили такі відомі компанії, як: «Агро-Альянс», «Агріматко», Zeppelin, AMAKO, Vaderstadt, NovoFarm, Gregoire Besson, ХТЗ, «Червона зірка», «Уманьферммаш», «Укравтозапчастина», «Украгрозапчастина», «Інтертехінвест» представники брендів: Case IH, Flexi Coil, Brandt, JCB, Jacto, Monosem, Sulky , Caterpillar, Challenger, Gaspardo, Lemken, Massey Ferguson, Vaderstadt, Kuhn, Gregoire Besson, Great Plains, Amity, ХТЗ, CHERVONA ZIRKA-ELVORTI, «Уманьферммаш», Беларус, Landini та багатьох інших.

Експозиції компаній-учасників акції «Знижка 5%» будуть відзначені спеціальними покажчиками, щоб кожен відвідувач знав: саме тут можна отримати заповітну знижку.

Список компаній бажаючих взяти участь в акції постійно росте і поповнюється. Адже виставка «АгроЕкспо» проводиться в сезон, коли аграрії вже зібрали урожай і готові здійснювати закупівлі на наступний рік, а виробники та дилери готові показати новинки і запропонувати кращі умови для прийдешнього сезону. Саме тому оргкомітет виставки та її найбільші учасники дійшли висновку, що «АгроЕкспо» може стати тим майданчиком, який збере всі кращі пропозиції для АПК України в одному місці і в один час.

Акція «Знижка 5%» передбачає знижки на продукцію, представлену на виставці, але, крім того, учасники виставки додатково представлять відвідувачам «АгроЕкспо» спеціальні фінансові умови придбання: кредитування, лізинг або розстрочку. А окремі компанії відзначили, що знижка 5% - це не межа, і у відвідувачів «АгроЕкспо» буде можливість отримати від виставки набагато більше. Рекордна для аграрних виставок в Україні площа «АгроЕкспо» та її широка тематика - запорука того, що кожен зможе знайти тут те, що йому необхідно: від інформації до готових рішень ведення аграрного бізнесу.

Крім того, сам формат «АгроЕкспо», який поєднує в собі традиційну виставку з демонстраційними показами і тест-драйвами сільгосптехніки, дозволяє максимально широко представити свою продукцію, а відвідувачам побачити представлені експонати в дії, і зробити зважений оптимальний вибір. Адже, вигода і для учасників, і для відвідувачів - головне завдання «АгроЕкспо».

Отже, «АгроЕкспо» обіцяє стати безпрецедентним майданчиком, який на три дні, в самому центрі України, з'єднає в собі:

• гарантовані знижки в розмірі 5% на техніку світових брендів від провідних компаній; 

• найширший вибір техніки та обладнання для АПК; 

• кращі фінансові умови укладених під час виставки контрактів; 

• кращі умови для демонстрації техніки і технологій в статиці і в полі; 

• особливий національний колорит справжнього українського ярмарку.

І все це тільки на «АгроЕкспо» в Кіровограді з 2 по 4 жовтня. Не пропустіть!

Виставка «АгроЕкспо» відбудеться 2-4 жовтня 2014 року. 

Місце проведення: м. Кіровоград, вул. Мурманська, 8. 

Контактні телефони: (050) 344 18 44, (050) 344 28 44 

Сайт виставки: www.ukragroexpo.com