Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Середа, 21 вересня 2016 07:41

Сільгосптехніку зі знижками продаватимуть на AGROEXPO-2016

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Купити техніку дешевше цього року українські аграрії зможуть на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2016, яка пройде з 29 вересня по 1 жовтня у Кіровограді.

"Традиційно низка вітчизняних та іноземних виробників сільгосптехніки продаватиме свою продукцію зі знижкою. Ця акція проводиться вже не перший рік і, як показала практика, користується великим попитом серед аграріїв", ‒ говорить директор ТОВ "Украгроекспо" Ігор Глібко.

Діятимуть дві знижкові акції. За умовами першої, у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки, аграрій отримає дисконт 5%. Друга передбачає знижку 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з експозиції.

Серед компаній, які продаватимуть свою техніку зі знижками, ‒ Lemken, Horsh, Harvest, Дойче Аграртехнік (офіційний дилер компанії Amazone), Червона Зірка (Ельворті), Укрсільгоспмаш та інші.

Нагадаємо, що Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2016 пройде з 29 вересня по 1 жовтня в Кіровограді. Торік у ній взяло участь 450 компаній, експозиції яких зайняли сумарну площу 86 200 м². Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склала більше 19 тисяч осіб.