Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Субота, 05 жовтня 2013 11:51

Підсумки виставки «АгроЕкспо»: відгуки учасників

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Всеукраїнська агропромислова виставка «Агроекспо», яка проходила в Кіровограді з 3 по 5 жовтня, зібрала позитивні відгуки учасників та відвідувачів.

За попередніми даними, експозиції сільськогосподарських машин та обладнання, інших товарів і послуг для АПК за три неповних дня роботи заходу відвідали представники аграрного сектору з Київщини, Полтавської, Херсонської,Черкаської, Одеської, вінницької, Миколаївської, Запорізької, Харківської областей, Криму та інших регіонів України.

Олександр Погрінчук, компанія «Новофарм» (Україна, м. Дніпропетровськ):

- Сподіваємося, в наступному році, якщо буде проходити захід, виставити ще більше техніки. Маса вражень від виставки, з клієнтами поспілкувалися, люди підтягуються з Полтавської області – хоча нас там добре знають, з Дніпропетровської області, з Одеської області вчора були. Поспілкувалися, попрацювали, я думаю, нам на перспективу саме такі виставки – центральні регіон, чому б і ні...

Віктор Бабічев, компанія «Інтек Груп» (Україна, м. Вінниця):

- Ми займаємося виробництвом зерносушильного і елеваторного обладнання. Ради, що відвідали цю виставку, сподіваюся, це дасть великі можливості.

Сергій Євстаф´єв, компанія SSAB (Швеція):

- Ми виробляємо нішеві стали, високоміцні сталі, зносостійкі сталі, пористі стали, один з наших основних клієнтів компанія «Червона зірка». Це (виставка «Агроекспо», – ред.) дуже вдалий захід, у якого дуже велике майбутнє. І ми вважаємо, що такого роду події дуже сприятливо впливатимуть на взаємозв´язки, економічні відносини між виробниками України та виробниками такого роду, як SSAB. Ми бачили, що сюди приїжджали наші конкуренти, думаю, наступного року вони будуть тут теж присутні. До нас на стенд приходило дуже багато покупців, про існування яких в Україні ми не знали, і сподіваюся, що ця виставка для нас теж принесе якісь плоди.

Костянтин Ковальчук, фірма «Добробут» (Україна, Кіровоградська область):

- Враховуючи, що ця виставка проходила тільки в цьому році, тобто більше в Кіровограді таких виставок не проходило взагалі, то, я вважаю, що виставка пройшла досить вдало, організація була хороша.

Михайло Капелюшний, завод «Белінсксельмаш» (Російська Федерація):

- Виставка здивувала наповненістю, різноманітністю, представлені широко різні виробники, і досить якісний товар. Я думаю, що нам необхідно брати участь у таких заходах.

Сергій Паустовський, компанія «Цеппелін Україна» (м. Київ):

- Великий обсяг виставленої техніки, хороший майданчик підготовлена була. Загалом виставка потрібна тут у Кіровоградській області, тому що багато приїжджали з Полтавської області, з Херсонської області, приїжджали з Миколаївської області, Запорізької, Дніпропетровської області були представники. Люди дуже цікавляться зараз новою технікою, люди хочуть купувати нову техніку, розглядають лізингові програми, розглядають кредитування, тому що розуміють: на сьогоднішній день вони без нової техніки, нової технології не будуть отримувати своїх конкретних врожаїв.

Іван Коновченко, Кременчуцький колісний завод (Україна, м. Кременчук):

- (На виставці «Агроекспо», – ред.) Можна представити продукцію підприємства, відвідують виставку саме фермери, ті, хто зацікавлений в представленій експозиції.