Залишилось днів
до виставки: 249

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

29.09.2021 - 02.10.2021

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

29.09.2021 - 02.10.2021 р.

Субота, 03 серпня 2019 06:42

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ІДЕЙ ВІД «AGROEXPO»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Органазатори Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO» обрали найкращі ідеї за результатами конкурсу, що був оголошений три місяці тому. Дотримуючись своєї концепції «народної» виставки, оргкомітет «AGROEXPO» звернувся до учасників і відвідувачів заходу з проханням висловити пропозиції, як покращити інфраструктуру та роботу виставки.

За словами директора компанії-розпорядника виставки ТОВ «Украгроекспо» Ігоря Глібка, на адресу оргкомітету надійшло 164 пропозиції, які були ретельно опрацьовані, і серед яких конкурсна комісія відібрала три ідеї, що будуть реалізовані вже цього року.

Так, за численними побажаннями учасників і відвідувачів виставки, сцена «Покровського ярмарку», на якій протягом усього заходу відбувається культурна програма, вже цього року замінена на більш масштабну і сучасну.

Приємна новина і для тих, хто збирається на виставку на власному авто, - відтепер паркувальна зона виставки, площа якої з кожним роком зростає, і на сьогодні є найбільшою в Україні, - буде поділена на сектори, номери яких міститимуться на спеціальних табличках-вказівниках.

Ще одна пропозиція щодо покращення інфраструктури виставки надійшла від учасників, що експонують свою техніку у критому павільйоні, - забетонувати невеликі майданчики перед заїздом до корпусу, щоб можна було помити колеса після транспортування і вже чистою техніку загнати до павільйону.

Оргкомітет «AGROEXPO» щиро вдячний всім учасникам, що долучилися до «Конкурсу ідей», за приємні відгуки, побажання та пропозиції. Усі інші побажання та пропозиції, що надійшли на адресу оргкомітету «AGROEXPO» та не були реалізовані цього року , будуть розглянуті та по можливості враховані у майбутньому.

Нагадаємо, Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO» у 2019 р. відбудеться на Кіровоградщині вже всьоме. Виставка входить в десятку найкрупніших агропромислових виставок Європи, її площа становить 125 000 м². Цього року виставка пройде з 25 по 28 вересня.