Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Четвер, 03 жовтня 2013 11:51

Виставка «Агроекспо» чекає офіційне відкриття В. Януковичем

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Рекордна за площею відкритої експозиції Всеукраїнська агротехнологічна виставка «АгроЕкспо» розпочала свою роботу в Кіровограді. Офіційне відкриття заходу за участі Президента України Віктора Януковича відбудеться сьогодні після опівдня.

За попередніми даними, в «АгроЕкспо» беруть участь 344 компанії-виробника техніки, обладнання, матеріалів, засобів та послуг для агропромислового комплексу, а також аграрні та технічні ВНЗ.

Зокрема, представлені експозиції 28 підприємств вітчизняного машинобудування (Харківський тракторний завод, «Червона зірка», Херсонський машинобудівний завод, «Білоцерківмаз», Південний машинобудівний завод та ін.), техніка провідних зарубіжних виробників (CASE, New Holland, John Deere, «Ростсельмаш», «Гомсельмаш» та ін.) 24 заклади науки та освіти (Механіко-машинобудівний інститут НТУУ «Київський політехнічний інститут», Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, Національний університет біоресурсів та природокористування, Кіровоградська льотна академія НАУ тощо). Загалом представлена техніка та обладнання 380 брендів (з яких 117 вітчизняних).

Всеукраїнська агротехнологічна виставка «АгроЕкспо» в цьому році проходить вперше, надалі захід планується проводити щорічно. Загальна площа статичної експозиції складає 36 тис. м2, майданчика для демонстраційних показів – 20 тис. м2. Організаторами заходу є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш» та Всеукраїнська спілка громадських організацій «Українська асоціація аграрних інженерів».