Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Середа, 25 квітня 2018 14:21

«Галещина» вперше представить свою флагманську борону

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

«АКРО-Україна» (Галещина, МАШЗАВОД) представить на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2018, яка проходитиме з 26 по 29 вересня у Кропивницькому (Кіровограді), модернізовану зубову борону – БШН-21 «Соломія».

Як повідомили у компанії, нещодавно успішно завершились випробування нових опорно-транспортних колес борони, що дозволило значно поліпшити експлуатаційні показники.

«Транспортна ширина борони з шириною захвату 21 м зменшилася і не перевищує ширини трактора, який її експлуатує. Поліпшилася рівномірність розподілу навантажень між колесами і вузлами борони в транспортному режимі. Радіус розвороту зменшився до 6-7 м., а «вузьке місце» в кліренсі борони - низько розташовані робочі колеса, які раніше не дозволяли транспортувати борону по нерівних дорогах з великими вибоїнами - взагалі зникло», – коментують у компанії.

Довідково

Зубова борона БШН-21 – універсальне просте і надійне знаряддя для обробітку грунту. Робочий орган борони – ножевидний зуб, який закріплений на шарнірній рамі має ромбічний переріз. В порівнянні із квадратними зубами, які використовуються уже більше 50 років це дозволяє значно зменшити тяговий опір всієї борони, що, в свою чергу, дозволяє збільшити ширину захвата і загальну продуктивність борони, при одночасному зменшенні затрат на палива. Робоча глибина обробітку грунту складає 3-6 см. Ширина захвату – 21 м.