Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Неділя, 17 вересня 2017 10:42

НОВИНКИ від бренду ELVORTI презентують на AGROEXPO-2017

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Компанія «Ельворті» під час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2017, яка пройде з 20 по 23 вересня у м. Кропивницький (Кіровоград), презентує абсолютні новинки цього року.

Буде представлений широкий вибір посівної техніки та техніки для захисту рослин від бренду ELVORTI.

Абсолютною новинкою 2017 року стане зернова сівалка - ALFA 6. 

Модернізована пневматична сівалка  VESTA 8 PROFI, яка призначена для точного висіву каліброваного насіння кукурудзи, соняшника, сої та інших культур з одночасним, роздільним від насіння внесенням гранульованих мінеральних добрив.

Культиватор для міжрядної обробки ALTAIR 5,6 з одночасним внесенням рідких добрив. Найбільші переваги цієї розробки – це культивація широкорядних посівів, внесення рідких добрив прямо до коріння рослин, зменшення витрат добрив за рахунок дрібного внесення та найголовніше підвищення врожайності і стійкості рослин.

Що стосується техніки для захисту рослин, то від бренду ELVORTI на виставці презентують, вже відомий аграріям причіпний обприскувач TETIS з системою GPS навігації та зі збільшеною довжиною штанг до 28 метрів. 

Нагадаємо, що під час виставки з експозиції «Ельворті» аграрії матимуть можливість придбати продукцію зі знижкою 5% або 10%, та побачити роботу техніки «Ельворті», протягом 4-х днів, на демонстраційних показах на спеціальному полігоні.

Експозиція компанії «Ельворті» розташована у секторі Н.