Залишилось днів
до виставки: 131

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

28.09.2022 - 01.10.2022

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

28.09.2022 - 01.10.2022р.

ЗМІ про нас

Четвер, 01 листопада 2018 09:34

Найцікавіші моделі сільгосптехніки виставки AGROEXPO-2018 (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

До вашої уваги огляд найцікавіших моделей сільгосптехніки, представленої на масштабній виставці AGROEXPO-2018, від порталу AgroPravda.com.

New Holland

Трактор New Holland TD5.110 комплектується 3,9-літровим двигуном з максимальним обертовим моментом 430 Нм (при 1400 об/хв).

New Holland TD5.110

У парі з двигуном в стандартній комплектації встановлюється нова трансмісія з сервоприводом Synchro Shuttle 12х12. Трактор може бути як моноприводним, так і повноприводним.

У конструкції трактора використовується механізм відбору потужності з прямим приводом (540 об). Вантажопідйомність заднього важеля механізму - 3565 кг.

Виробництво трактора налагоджено в Туреччині, що дозволило знизити вартість машини.

New Holland офіційно представили в Україні комбайн CR9.80, світова прем'єра якого відбулася на Agritechnica-2017.

комбайн CR9.80

Представник нової лінійки комбайнів New Holland CR отримав цілий ряд оновлень і поліпшень, результатом яких стало збільшення продуктивності роботи в межах 10%, зниження витрати палива, підвищення якості обмолоту і багато іншого.

Ці, одні з найбільш потужних комбайнів в сегменті, отримали двигуни потужністю до 700 к.с. (модель CR10.90), а модель CR8.80, найбільша модель серії серед машин з роторами діаметром 430 мм, отримала двигун з максимальною потужністю 517 к.с., ставши найпотужнішим зернозбиральним комбайном з вузькою рамою серед представлених на ринку.

Claas Lexion 650

У 2017 р Claas оновив лінійку комбайнів Lexion 600. Модельний ряд комбайнів Lexion 670 і 650 представлений двома машинами з шестиклавішнимі соломотрясами і шириною барабана 1700 мм.

Claas Lexion 650

Всі моделі нового комбайна Lexion 600 оснащені двигунами Perkins, які відрізняються оптимальною потужністю і низьким споживанням палива. Обсяг 6-циліндрового двигуна на Lexion 650 становить 8,8 л, а на потужніших Lexion 670 - 12,5 л. Їх потужність - 341 к.с. і 419 к.с. відповідно.

Крім того, нові моделі Lexion 670 і 650 оснащені радіальним розподільником з механічним приводом, що забезпечує як низьку витрату палива, так і можливість підтримувати постійну швидкість обертання роторів.

Lexion 670 і 650

Також у нового радіального розподільника з'явилася функція регулювання напряму, в якому викидається солома. Регулювання системи розподілу під несприятливі зовнішні умови, такі як бічний вітер або робота на схилах, відбувається автоматично.

Система Auto Cleaning, вже зарекомендувала себе в моделях Lexion 700-й серії, ще більше спрощує роботу механізаторам і гарантує найвищу ступінь очищення зерна в бункері.

McCormic

Італійський бренд, що зайшов на ринок України тільки влітку поточного року, продовжує виводити новинки.

На виставці були представлені «топовий» трактор X8.680 з безступінчастою трансмісією VT-Drive, трактори Х7.690 і Х7.670 VT-Drive.

McCormic

Zetor

На виставці генеральний імпортер представив найстаршу модель лінійки Zetor Proxima Power 120.

Машини оснащені реверсивною коробкою передач нової концепції 24 + 24 з триступеневим підсилювачем і електрогідравлічним перемиканням, і реверсируванням під навантаженнями, яке управляється важелем на лівій стороні під кермом. Така система дозволяє водієві керувати трактором без застосування педалі зчеплення.

Zetor Proxima Power 120

Landini

Трактори Landini були представлені найбільш масштабно. Відвідувачі могли ознайомитися з модельними лінійками Landini Rex (44-102 к.с.), Landini Powerfarm (83-107 к.с.), Landini Powerfarm HC (107 к.с.) і ін.

Серед цих італійських тракторів звернемо особливу увагу на модель Landini PowerFarm Super 110.

Landini PowerFarm Super 110

Super 110 є похідною моделлю від PowerFarm DT 110, і має більш просту комплектацію (відповідно, і ще більш лояльну ціну).

Lovol

І від бренду Lovol - новинка року: флагман модельного ряду 1304.

Lovol 1304 оснащується 6-циліндровим турбованим двигуном, виготовленим за ліцензією Perkins потужністю 130 к.с. У комплекті з ним йде подвійне зчеплення від LUK, КПП 16F + 8R з реверсом, потужна задня навіска і ергономічна кабіна.

Трактор може бути оснащений кондиціонером, а також різноманітним додатковим навісним обладнанням: фронтальним навантажувачем, відвалом, плугом, обприскувачем, розкидачем мінеральних добрив і т.д.

Lovol 1304

Lemken

Lemken привіз новинки і з Agritechnica-2017, і новинки, представлені лише кілька тижнів тому у Франції.

А саме: плуги Diamant 16, Juwel 7, борону Rubin 10, культиватор Karat 12, нове покоління обприскувачів, і ще багато іншої техніки.

Нагадаємо, на виставці Agritechnica-2017 у Ганновері Lemken презентував оновлені великі плуги Diamant 11. Однак час не стоїть на місці: і вже незабаром їм на зміну йдуть нові Diamant 16.

Diamant 11

Плуги оснащуються підсилювачем тяги OptiTrack, для безперебійної оранки кам'янистого грунту служить вже відомий пристрій захисту від перевантажень Hydromatic.

У конструкції використовуються нові надміцні підшипники, безступінчасте гідравлічне регулювання робочої глибини і багато-багато іншого.

Перероблена також версія для оранки поза борозною для застосування з гусеничними тракторами.

Новинка лінійки плугів Juwel - економічні навісні 6-корпусні моделі 7M і 7MV. Відмінності в тому, що 7М пропонується з чотирьохпозиційним механічним регулюванням робочої ширини, а модифікація MV - з безступінчатим гідравлічним.

Плуг Juwel з шістьма корпусами і діаметром рами 120 мм розрахований на використання з середніми тракторами потужністю від 100 до 200 л. с.

Серед дискових борон Rubin (а на виставці були представлені моделі 9, 10, 12) - також поповнення - нова коротка дискова борона Rubin 10, яка незабаром змінить Rubin 9.

Maschio Gaspardo

Maschio Gaspardo представив на виставці мало не всі свої напрямки: і грунтообробку, і посівне обладнання, і захист рослин і кормозбиральну техніку.

І в кожному із сегментів - оновлення.

дискова борона UFO

У сегменті техніки для обробки грунту у компанії традиційно найширший спектр пропозицій. На виставці представлені плуги Unico, Mirco, дискова борона UFO, комбінований культиватор Dracula, глибокорозпушувачі Artiglio / Pinocchio (і навіть з можливістю внесення добрив), навісна дискова борона Presto і т.д.

Також представлений подрібнювач Tornado.

Сегмент посівної техніки у Maschio Gaspardo також надзвичайно широкий. На виставці були представлені як новий гігантський комплекс Julia, новітні високотехнологічні агрегати Corona-600 X-force, так і добре відомі SP8, Romina і ін.

Elvorti

Рік тому в компанії Elvorti обіцяли кореспонденту AgroPravda.com в 2018 році представити на ринок безліч новинок. І дотримали своєї обіцянки! Починаючи з зими, практично жоден великий аграрний захід не обійшовся без новинок бренду.

На виставці виробник представив лущильники Eridan відразу в двох типорозмірах - 4 і 6 м.

Tetis

Обидві моделі забезпечують глибину обробки до 60 мм, підтримують робочу швидкість до 12 км/ч. Кут атаки дисків регулюється в межах від 0 до 30°, а діаметр робочих органів становить 514 мм.

Для роботи з «молодшою» моделлю потрібен трактор від 150 к.с., з яким, за підрахунками виробника, такий агрегат здатний обробляти до 4,8 га на годину.

Для «старшої» моделі потрібен трактор від 200 к.с., а продуктивність може сягати 7,2 га на годину.

Про обприскувачі Tetis ми вже не раз докладно писали. Цього року Elvorti довів робочу ширину обприскувача до 28 метрів і оснастив системою GPS-навігації, продовжуючи свій курс на точне землеробство.

Оновлений посівний комплекс Alcor 10 з нового модельного ряду «Ельворті» здатний за один прохід проробляти кілька технологічних операцій: посів, внесення мінеральних добрив, вичісування бур'янів і прикатку.

Від'єднавши посівну частину - знаряддя можна використовувати як культиватор.

Такі посівні комплекси випускаються з різним приводом пневмостеми - це може бути і гідромотор, і дизельний двигун, або ВВП трактора.

Ємність бункерів - 9,5 тис. л (бункера для зерна - 5215 л, для добрив - 4415 л), для плавної зміни норм висіву - використовуються варіатори. Міжряддя - 30,5 см.

Робоча глибина загортання насіння і добрив може становити від 3 до 12 см, а глибина культивації - від 3 до 18 см.

Лозівські Машини

На спеціальному полігоні «Лозовські МАШИНИ» продемонстрували роботу короткої дискової борони ДУКАТ-5 з шириною захвату 5 метрів, оснащеної прутково-клітьовим катком. Крім того, в демо-показі взяв участь глибокорозпушувач Гульден, укомплектований опорними колесами і швидкозмінними твердосплавними робочими органами HARD-SHELL, виконаними з надміцних композитних матеріалів.

дискова борона ДУКАТ-5

У стаціонарній експозиції «Лозовські МАШИНИ» презентували дискову борону ДУКАТ-6 з шириною захвату 6 метрів, яка може комплектуватися змінними катками різної модифікації, включаючи прутково-клітьовими, гумовими, зубчастими, подвійними П-подібними і тарільчастими.

До уваги відвідувачів також були запропоновані вдосконалений стерньовий культиватор шилінг з гумовими колесами, і ротаційна борона ДІНАР, що здійснює суцільний і міжрядний обробіток культур за високими сходам, що досягає 60 см, не травмуючи їх.

У числі експонатів також був комплект двох знарядь важкої зубової борони ЛІРА XL і шлейф борони ЛАРІ з уніфікованою рамною конструкцією.

Агрегати «Лозовський МАШИН» також були представлені на стендах офіційних дилерів українського виробника, компаній ТОВ «Агроресурс» та ТОВ «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ».

John Greaves

John Greaves представив широку лінійку різних жаток, агрегати для обробки грунту та ін. 

Кукурудзяна жатка ЖК-82 в 2018 році отримала оновлення. За основу був узятий класичний принцип протягування стебла кукурудзи 4-ножовими валами. Подрібнення маси, а також низький зріз стебла забезпечується подрібнюючими роторами, на кожному з яких встановлено по два ножа.

Кукурудзяна жатка ЖК-82

Ширина міжрядь жатки становить 700 мм, робоча швидкість - до 12 км/ч. Жатка поставляється в двох варіантах - з кількістю рядків 8 і 6.

Агрегатується нова кукурудзяна жатка з імпортними і вітчизняними комбайнами.

В оновленій лінійці жаток для збирання соняшника ЖНС робоча ширина може становити 6, 7,4 і 9 м. Робоча швидкість новинки сягає 10 км/год, висота зрізу - від 250-800 мм.

Жатка оснащена трилопатевим зубчастим посиленим мотовилом. Ліфтери - коритоподібні, посиленої конструкції закритого типу з жорстким кріпленням на ріжучому апараті, що запобігає втраті насіння від вібрації. Огороджувальні щитки виключають перекидання кошиків соняшнику через вітровий щит.

В основі жатки John Greaves ЖНС - металева конструкція, в якій застосовані ребра жорсткості з суцільнотягнутих труб 40х40х4, що в комплексі з посиленням діагоналей боковин трубами 40х40х4 і 60х30х4 забезпечує монолітну рамну конструкцію жатки.

Універсальна соєва жатка ЖС має ширину захвату 7,5 м. Її робоча швидкість - до 10 км/год, висота зрізу - від 30 до 200 мм, діапазон роботи копіювання рельєфу від - 75 мм до 75 мм.

Жатка може застосовуватися для скошування зернових, зернобобових та колосових культур.

Гусеничний ХТЗ

Гусеничний ХТЗ

Нагадаємо, новий дизайн тракторів (в новому кольорі і з пластиковим облицюванням) ХТЗ представив ще у 2014 році, і успішно реалізував в колісних моделях. А що стосується гусеничних машин, - справа якось не «пішла»...

Тепер же, після відродження заводу, аграріям представлений ХТЗ-181 в оновленому облицюванні, з новою гідравлічною системою на 130 літрів і 6-катковою торсіонно-балансирною підвіскою. При цьому трактор брав участь в демонстраційних показах на полі.

До речі, як стало відомо AgroPravda.com, в планах заводу - оснастити машину гумовими гусеницями.

AMI Farmer-11246

Farmer-11246

У Кропивницькому був представлений новий трактор дніпровського виробника ТОВ НВП «Агромашінвест» - Farmer-11246.

Трактор оснащується білоруським двигуном ММЗ Д-245С потужністю 107,4 л.с. об'ємом 4,75 л, в парі з яким КПП 12х12 (може бути встановлений і двигун Perkins 1104C-44T).

Продуктивність гідронасоса - 55 л/хв, ВВП - 540/1000. В кабіні передбачений обігрівач, кондиціонер, сидіння - регульоване, в даху - прозорий люк, а на вікнах - сонцезахисні шторки.

Deutz-Fahr

трактори Deutz-Fahr

На виставці трактори Deutz-Fahr можн було побачити 9340 TTV (володаря європейського титулу «Трактор року--2015» в області дизайну), новинку року - 6205G, а також одну з найпопулярніших моделей в Україні - Agrofarm 115G.

Екскаватор навантажувач Elex - банер офіційного сайту