Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Понеділок, 12 вересня 2016 08:23

На "Покровському ярмарку" пройде конкурс велетнів 2016

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

"Покровський ярмарок" запрошує усіх бажаючих взяти участь у конкурсі на найбільший гарбуз.

30 вересня на "Покровському ярмарку", який традиційно проходить в обласному центрі в рамках Міжнародної агропромислової виставки "AGROEXPO" та збирає відвідувачів з усіх куточків України, пройде конкурс "Гарбуз-велетень". До участі у конкурсі запрошуються всі, хто виростив на своєму городі гарбуз великого розміру. Той, чий овоч буде важити найбільше, отримає супер-приз. 

Конкурс проходитиме у два тури. Початок конкурсу «Гарбуз-велетень», та визначення переможця у першому турі пройде 30 вересня о 14:00 біля сцени ярмарку

Другий тур конкурсу «Гарбуз-велетень», визначення переможця, вручення телевізора за перше місце та диплому за друге місце пройде 1 жовтня о 13.00.

Торік у конкурсі взяли участь жителі з усіх куточків Кіровоградської області. Деякі учасники креативно підійшли до цієї події та "вдягнули" свої гарбузи у різноманітні прикраси. Переможцем конкурсу став Олександр Корнета, який на власному городі виростив гарбуз вагою 38 кг 300 г. Винагородою за старання став 32-дюймовий телевізор.