Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Понеділок, 25 вересня 2017 12:34

На AGROEXPO-2017 представили новинки сільгоспвантажівок

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Під час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2017 представили ряд новинок серед сільгоспвантажівок.

Головною новинкою в сегменті зерновозів стала економ-пропозиція в лінійці «Renault Trucks» – нова «Renault» S-серії. Тягач комплектується потужним мотором 460 к.с. з автоматизованою коробкою Optidriver, кабіною Day & Night зі спальником і повністю адаптована під потреби аграріїв - посилена рама і мости, комплектується посиленим бампером і решітками на фарах, кондиціонером і рядом інших необхідних опцій. При цьому автомобіль пропонують за ціною в 73 500, що є однією з найбільш привабливих пропозицій на ринку.

Поряд з уже перевіреними і закупленими, в т.ч. «Нібулоном», зерновозами, в «Вольво Україна» вирішили розширити лінійку більш доступною пропозицією моделі «Volvo FM», яка пропонує версії як з 13-літровим двигуном (аналогічним моделі FH), так і більш економічним 11-літровим потужністю 419 к.с. Зокрема, тягач «Volvo FM» з аналогічним набором опцій і адаптованим під вимоги аграріїв обійдеться на 5 тис. євро дешевше.

В Україну надійшла найбільша партія нових тягачів «Volvo FH» під зерновози

Для перевезення зернових в порти і сховища «Scania» пропонує перевірене рішення у вигляді тягача «Scania G400» з оптимальним набором опцій. Для підвищення обсягу завантаження, але щоб не вийти за вагові норми - компанія пропонує легкі і міцні напівпричепи-зерновози «Schmitz Cargobull».

Український «АвтоКраз» показав нове шасі 6*2 КРАЗ 6511Н2, призначене для встановлення спец надбудови. Вартість новинки декларується близько $ 66,5 тис.

Як і раніше великою увагою на користується продукція «ГАЗу». Хіт цього року - самоскид-сільгоспник «Next» з тристороннім розвантаженням виробництва кременчуцького заводу «КрАСЗ» на базі «ГАЗон» пропонувався за 918900 грн.

Кременчуцький автоскладальний завод представив і свою версію аграрного самоскида 5-тонника «МАЗ-4381N2» - двовісний автомобіль-самоскид з металевим кузовом і тристороннім зваленням, перекидається за допомогою гідравлічного механізму. Автомобіль призначений для перевезення різних насипних і навалочних будівельних і сільськогосподарських вантажів по різним типам дорожнього покриття. Новинка має одні з найкращих експлуатаційних характеристик в сегменті середньотоннажних автомобілів: вантажопідйомність 5,3 тонни, об'єм вантажного відсіку - 11,4 куб.м., висота борта 120 см.

На AGROEXPO-2017 компанія ДП «АвтоМАЗ-Україна» представила зерновоз для польової логістики @МАЗ 6501С9-525-000@ з двигуном ЯМЗ-653 (аналог двигуна «Renault») з 16-ступінчастою трансмісією ZF. Вантажопідйомність зерновозу з напівпричепом становить 30 т, повна вантажопідйомність автопоїзда - 60 т. Зерновоз з колісною формулою 6*4 дозволяє перевозити до 72 куб. м агропродукції. Вартість автопоїзда з причепом становить $ 126 000.

В асортименті компанії є як продукція білоруського МАЗу в різних конфігураціях і виконань, так і техніка китайського HOWO, дистриб'ютором якого з цього року стала компанія ДП «АвтоМАЗ-Україна». Зокрема, на виставку привезли тягач під зерновоз HOWO A7 з колісною формулою 6 * 4 потужністю 420 к.с. з 12-ступінчастою КПП ZF за ціною $ 73 000. Також компанія пропонує класичний тягач під напівпричіп-зерновоз з колісною формулою 4 * 2 за ціною $ 62 000. Техніка агрегатується з напівпричепами-зерновозами, в основному, українського виробництва.

Вантажівки Howo повертаються на український ринок

Крім автомобільної техніки і техніки для перевезення сільгосппродукції, на AGROEXPO-2017 пройшли і демо-покази техніки в реальних умовах поля.

 

Джерело