Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Четвер, 14 вересня 2017 08:21

Масштабний демпоказ техніки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Побачити в роботі новинки сільгоспмашинобудування, а також флагмани, як вітчизняних, так і іноземних виробників можна буде з 20 по 23 вересня на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2017 у Кропивницькому (Кіровограді).

Щодня на виставці на спеціальному полігоні площею 60 тисяч кв.м. будуть проходити польові демонстрації техніки. До участі заявлено 48 агрегатів (дискові борони, сівалки, плуги, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив та багато ін.). У роботі буде показана техніка таких відомих іноземних брендів, як «Lemken», «Pöttinger», «Case H», «Väderstad», «Kuhn». Серед вітчизняних – «Лозівські машини», «Червона Зірка (Ельворті)», «Укрсільгоспмаш», «Велес-Агро», «Оріхівсільмаш» та ін.

Як і в минулому році, проходитимуть також індивідуальні покази техніки від компаній «Агроресурс», «Ландтех» та «Агроальянс».

«Компаній, бажаючих взяти участь у демонстраційних показах, у цьому році набагато більше, ніж у минулому. І кожна хоче бути представлена якомога ширше. Тут, звичайно, потрібно враховувати, що ми обмежені у часі – кожного дня буде демонструватися близько 30 одиниць техніки», – говорить директор виставки Ігор Глібко.

З докладним графіком демонстраційних показів можна ознайомитись у відповідному розділі сайту.

Нагадаємо, що цього року AGROEXPO проходитиме на рекордній для України площі – 100 000 кв.м. Торік у виставці взяло участь 470 профільних компаній та 500 компаній-учасниць «Покровського ярмарку». За три дні виставку відвідало 20 700 осіб.