Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

П'ятниця, 06 жовтня 2017 13:17

«Лозівські машини» представили ряд техніки на AGROEXPO-2017

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Компанія «Лозівські машини» представила на цьогорічній виставці AGROEXPO важкі зубові борони Ліра-XL шириною 15 і 21 м, важку дискову борону Дукат-Gold з шириною захвату 8 м і діаметром диска 724 мм.

Також на виставці були представлені глибокорозпушувачі Гульден і Франк, дискатори лінійки Дукат і зубопружинні борони Ліра.

«За більш ніж 15-річну присутність на ринку країни зубові борони Ліра зайняли і утримують домінуючі позиції в сегменті зубових борін. Одними з основних гравців на ринку України в сегменті дискових борін-лущильників є дискатори лінійки Дукат. Гульден і Франк впевнено наближаються до лідерів в сегменті глибокорозпушувачів. Позиції культиваторів Червонец і Шилінг не настільки явні, але їхня частка в даному сегменті незмінно зростає», — розповідає Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

В рамках польової демонстрації техніки на виставці був представлений стерньовий культиватор Шилінг-4, глибокорозпушувач Франк-2,5, дискатори Дукат-5, незважаючи на посушливі погодні умови і досить складний ґрунт, показали гарні результати за один прохід.

В ході ділових зустрічей на виставці досягнуті домовленості про постачання агрегатів «Лозівських машин» великим і середнім фермерським господарствам на суму понад 30 млн грн. Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК уточнив, що мова йде про продажі дискаторів лінійки Дукат, в тому числі Дукат-Gold, зубових борін Ліра і Ліра XL глибокорозпушувачів Гульден і Франк.

Також компанія отримала заявки на попереднє замовлення на першу серійну партію трейлерів Англійської лінійки Albion-26.

albion-26