Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Середа, 13 липня 2016 09:50

KUHN здивує українських аграріїв своїми новітніми розробками

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Зовсім скоро українські аграрії зможуть ознайомиться з останніми розробками одного з провідних виробників сільгосптехніки ‒ групи компаній KUHN, яка спеціалізується на виготовленні обладнання для заготівлі і роздачі кормів, догляду за посівами, внесення добрив, а також посівної та ґрунтообробної техніки.

Продемонструвати новинки KUHN планує на національній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки і технологій "АгроЕкспо-2015" з 1 по 3 жовтня в Кіровограді (Україна). Про це повідомив генеральний директор представництва KUHN в Україні Асад Лапш.

 

"Виставка "АгроЕкспо" для нас цікава своїми масштабами і динамічним розвитком. Ми з року в рік нарощуємо свою присутність на ній. Завжди виставляли сільгосптехніку з наших новітніх розробок. Цей рік не буде винятком," ‒ підкреслив він.

Нагадаємо, що Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій "АгроЕкспо-2015" пройде з 1 по 3 жовтня в Кіровограді (Україна). Торік у ній взяло участь 364 компанії-експонента і відвідало більше 18 тисяч осіб.