Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Неділя, 09 жовтня 2016 13:34

КрАЗ представив дві новинки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

АвтоКрАЗ з хорошими результатами і цікавими пропозиціями повернувся із IV Міжнародної aгpoпpoмислової виставки AGROEXPO 2016, яка завершила роботу 1 жовтня у Кіровограді, пише Agropravda.

До уваги відвідувачів заходу український виробник - Кременчуцький автозавод, представив дві перспективні моделі, які можуть успішно використовуватися і в фермерських господарствах, і агрофірмах.

Експозиція КрАЗу включала двовісний самоскид КрАЗ-5401С2 і універсальне полегшене шасі КрАЗ-5401Н2, максимально уніфіковане з різними силовими установками і спецнадбудовами (в даний час воно обладнане ізотермічним фургоном.)

Автомобіль КрАЗ-5401С2 (4х2) створений на початку року. Особливість самоскида складають:

- надзвичайна маневреність із мінімальним - близько 7,5 м - радіусом повороту, за рахунок установки безкапотної кабіни;

- 10-тонна вантажопідйомність при невеликих габаритах: 6330х2500х2960;

- комфортабельність робочого місця водія, завдяки установці ергономічної кабіни зі зручними сидіннями на пневмопідвісці, рульової колонки, регульованою по куту і висоті, функціональної панелі приладів і інших нововвдень, які знижують стомлюваність водія під час роботи;

- оригінальна самосвальная 7-кубовая платформа коробчатої форми з дистанційним механізмом закривання заднього борту. Платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром.

Другий експонат - ще одна з перспективних моделей, на яку автозавод робить ставку: універсальне полегшене шасі КрАЗ-5401Н2 (4х2). Відмінність конструкції цієї моделі - в застосуванні полегшених вузлів і агрегатів. Зокрема, «худа» підвіска, а замість гарячекатаного швелера лонжеронів рами шасі застосований полегшений холодногнутий швелер з високоміцного металу австрійського концерну Voestalpine AG.

Наміри КрАЗу з розширенням лінійки безкапотних автомобілів закріпитися в ніші техніки малої вантажопідйомності, при цьому потіснити іноземні аналоги, поступово реалізуються. Обидва експонати мали на виставці успіх і привернули до себе увагу фермерів і аграріїв. Вони, серед іншого, відзначили, що самоскид КрАЗ-5401С2 найкраще підходить для цілорічного використання в якості перевізника сільськогосподарських навалювальних вантажів, а рефрижератор допоможе зберегти свіжим сировину при транспортуванні до переробників.

Під час виставкових днів представниками ПАТ «АвтоКрАЗ» був проведений ряд зустрічей з потенційними покупцями, встановлені нові ділові контакти та визначено загальні актуальні для двох базових галузей країни завдання та намічені шляхи їх виконання.