Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Середа, 13 липня 2016 09:57

Iндивідуальні покази новинок сільгосптехніки в роботі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Покази техніки в роботі на національній агропромисловій виставці "Агроекспо-2015" пройдуть в ширшому форматі. Про це заявляють в оргкомітеті виставки. На ряду з уже звичними для відвідувачів демонстраційними показами техніки для АПК, відбудуться ще індивідуальні демонстрації продукції сільгоспмашинобудування.

"Експоненту буде відведено певний ділянку, якою він повністю розпоряджається протягом всієї виставки. Кожному аграрію продемонструють в роботі будь-яку цікаву його техніку в будь-який зручний для нього час. Таким чином реалізується індивідуальний підхід до кожного клієнта," - говорить директор виставкового комплексу "Агроекспо" Ігор Глібко.

 

Вже традиційні демпокази також пройдуть зі своїми особливостями. Будуть представлені не просто с/г знаряддя, а комплекси знарядь, які призначені для обробітку кожної окремої культури з урахуванням кожного сільськогосподарського регіону України.

Слід також зазначити, що в цьому році у зв'язку збільшеною кількістю заявок від компаній-експонентів полігон для демонстрації техніки був розширений до 16 гектар. Загальна ж кількість брендів, новинки яких будуть показані в роботі, вже налічує більше 30. Серед них, як закордонні (FENDT, MASSEY FERGUSON, CHALLENGER, VADERSTADT, VERSATILE, VALTRA, LEMKEN, KUHN та інші), так і вітчизняні (ХТЗ, Лозівські машини, БілоцерківМАЗ, Завод Кобзаренка та інші).

Планується також проведення і тест-драйву тракторів, під час якого кожен відвідувач "Агроекспо-2 015" зможе особисто оцінити робочі характеристики машин від провідних виробників сільгосптехніки.

Нагадаємо, що Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій "Агроекспо-2015" пройде з 1 по 3 жовтня в Кіровограді (Україна). Торік у ній взяло участь 364 компанії-експонента і відвідало більше 18 000 чоловік. Детальніше з останніми новинами виставки можна ознайомитися на офіційному сайті ukragroexpo.com, а також у соцмережах.