Залишилось днів
до виставки: 131

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

28.09.2022 - 01.10.2022

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

28.09.2022 - 01.10.2022р.

ЗМІ про нас

Понеділок, 26 листопада 2018 15:59

Головні новинки виставки AGROEXPO-2018 (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Огляд головних новинок сільгосптехніки, представлених на Agroexpo-2018 за версією сайту Agropravda.com

Масштаб виставки відбився і на масштабі представлених новинок. Новітню продукцію представили як вітчизняні виробники, так і зарубіжні, які продемонстрували агрегати, світова прем'єра яких відбулася мало не кілька тижнів тому.

New Holland

New Holland офіційно представили в Україні комбайн CR9.80.

Представник нової лінійки комбайнів New Holland CR отримав цілий ряд оновлень і поліпшень, результатом яких стало збільшення продуктивності роботи в межах 10%, зниження витрати палива, підвищення якості обмолоту і багато іншого.

Ці, одні з найбільш потужних комбайнів в сегменті, отримали двигуни потужністю до 700 к.с. (модель CR10.90), а модель CR8.80, найбільша модель серії серед машин з роторами діаметром 430 мм, отримала двигун з максимальною потужністю 517 к.с., ставши самим потужним зернозбиральним комбайном з вузькою рамою серед представлених на ринку.

McCormic

Італійський бренд, що зайшов на ринок України тільки влітку поточного року, продовжує виводити новинки.

На виставці були представлені «топовий» трактор X8.680 з безступінчатою трансмісією VT-Drive, трактори Х7.690 і Х7.670 VT-Drive.

Zetor

На виставці генеральний імпортер представив найстаршу модель лінійки Zetor Proxima Power 120.

Машини оснащені реверсивною коробкою передач нової концепції 24 + 24 з триступеневим підсилювачем і електрогідравлічним перемиканням, і реверсуванням під навантаженням, яке управляється важелем на лівій стороні під кермом. Така система дозволяє водієві керувати трактором без застосування педалі зчеплення.

Lovol

І від бренду Lovol - новинка року: флагман модельного ряду 1304.

Lovol 1304 оснащується 6-циліндровим турбованим двигуном, виготовленим за ліцензією Perkins потужністю 130 к.с. У комплекті з ним йде подвійне зчеплення від LUK, КПП 16F + 8R з реверсом, потужна задня навіска і ергономічна кабіна.

Трактор може бути оснащений кондиціонером, а також різноманітним додатковим навісним обладнанням: фронтальним навантажувачем, відвалом, плугом, обприскувачем, розкидачів мінеральних добрив і т.д.

Lemken

Lemken привіз новинки і з Agritechnica-2017, і новинки, представлені лише кілька тижнів тому у Франції.

А саме: плуги Diamant 16, Juwel 7, борону Rubin 10, культиватор Karat 12, нове покоління обприскувачів, і ще багато іншої техніки.

Maschio Gaspardo

Maschio Gaspardo представив на виставці мало не всі свої напрямки: і грунту, і посівне обладнання, і захист рослин і кормозбиральну техніку.

І в кожному із сегментів - оновлення.

Elvorti

Вітчизняний виробник представив десяток новинок. Це і дискові лущильники Eridan, і пневматичні універсальні сівалки серії Vega Profi, і модернізована Vesta, і багато іншого.

Лозівські Машини

«Лозівські Машини» презентували інноваційну грунтообробну сільгосптехніку, орієнтовану на всі типи землеробства і будь-які види грунту.

John Greaves

John Greaves представив широку лінійку різних жаток, агрегати для обробки грунту, теплової котел. Всі - новинки року.