Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Середа, 30 серпня 2017 14:47

«Ельворті» презентує нові ґрунтообробні машини на AGROEXPO-2017

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Компанія «Ельворті» виводе на ринок України нові ґрунтообробні машини, які презентує цього року на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2017 з 20-23 вересня.

В рамках AGROEXPO-2017 буде представлений широкий вибір посівної та ґрунтообробної  техніки від бренду ELVORTI. 

Новинками 2017 року стануть 5-рядний культиватор для передпосівної обробки ґрунту POLARIS 10 PREMIUM та дискова борона ANTARES 8x4, аналогів якої в Україні на сьогоднішній день немає. 

POLARIS 10 PREMIUM – призначений для ресурсозберігаючої передпосівної і парової культивації ґрунту. Ширина захвату – 10 метрів. Оригінальна розстановка лап на культиваторі дозволяє працювати на полях з великою кількістю пожнивних залишків.

Дискова 4-рядна борона  ANTARES 8x4 з шириною захвату 8 метрів. Унікальність борони полягає в тому, що вона дозволяє за один прохід підготувати фон до посіву за технологією мінімального обробітку ґрунту.

Під час виставки з експозиції «Ельворті» аграрії матимуть можливість придбати техніку зі знижкою 5% або 10%, а також відразу ознайомитися,і з історією заводу «Ельворті», і з сучасним сільгоспмашинобудування. Також «Ельворті» традиційно візьме участь в демонстраційних показах на спеціальному полігоні.

Експозиція компанії «Ельворті» розташована у секторі Н.