Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Понеділок, 06 жовтня 2014 12:08

Більше 18 000 чоловік відвідали виставку «АгроЕкспо» в Кіровограді

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 2 по 4 жовтня в місті Кіровограді відбулася Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій «АгроЕкспо». У заході взяли участь 364 компанії, експозиції яких зайняли сумарну площу 39000 м². Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склало більше 18 тисяч осіб.

Серед 364 компаній, що взяли участь у виставці, більшість склали вітчизняні виробники техніки і обладнання для агропромислового комплексу; найбільші в Україні компанії-дилери та дистриб'ютори сільгосптехніки, насіння та засобів захисту рослин іноземних брендів; компанії, що надають послуги у сфері АПК і т.д.

В рамках роботи виставки на демонстраційному полігоні «АгроЕкспо» щодня проходили покази сільгоспмашин в роботі. Відвідувачі виставки змогли на власні очі оцінити роботу сучасних зразків сільгосптехніки, представлених компаніями-учасниками. 

Загальна кількість відвідувачів виставки за три дні роботи склала більше 18000 чоловік, в першу чергу - аграріїв з Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Запорізької, Харківської областей та інших регіонів України.

Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо» проходить щорічно. Організатори виставки проводять політику доступності цін для виробників і продавців сільгосптехніки та обладнання.