Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Четвер, 09 жовтня 2014 12:08

Агропромислову вставку "Агроекспо" відвідали 18 тисяч осіб

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Національну агропромислову вставку "Агроекспо" у Кіровограді відвідали 18 тисяч осіб. Про це Українським Новинам повідомили в оргкомітеті виставки.

У заході, який проходив 2-4 жовтня, взяли участь 364 компанії. Загальна площа експозицій склала 39 тисяч квадратних метрів, у тому числі 7 тисяч квадратних метрів в критих павільйонах. Більшість учасників "Агроекспо" - українські виробники техніки і обладнання для агропромислового комплексу, компанії-дилери та дистриб'ютори сільгосптехніки, насіння та засобів захисту рослин іноземних брендів, компанії, що надають послуги у сфері АПК і т.д.

Найбільша кількість відвідувачів прибули з Сільськогосподарська регіонів України - аграріїв з Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Запорізької, Харківської областей.

Організаторами "Агроекспо" є Міністерство аграрної політики та продовольства, Кіровоградська ОДА, ТПП України, Федерація роботодавців України, Асоціація виробників сільгосптехніки "Украгромаш" та Асоціація інженерів сільгосптехніки. Голова Асоціації "Украгромаш", власник холдингу "Гідросила Груп" Павло Штутман на підсумковій прес-конференції зазначив, що однією з особливостей виставки є полігон для випробування і тест-драйву техніки. "На столичних виставках техніка стоїть на стендах. У нас же можна випробувати її в дії", - підкреслив глава "Украгромаш".

Павло Штутман підкреслив, що "Агроекспо" повинна перетворитися на активного суб'єкта виставкової діяльності в Україні. "Ми розраховуємо, що наступного року ми можемо залучити до участі у виставці українські та іноземні компанії, що спеціалізуються на поставках сільгоспмашин, посівного матеріалу, добрив і сільгоспмашин", - зазначив глава Асоціації "Украгромаш".

Він додав, що проведення в Кіровограді національної виставки стимулює промисловість регіону. "Люди дивляться, порівнюють, визначають конкурентоспроможність, і це є поштовхом до розвитку машинобудування. Крім цього, аграрії нашої області постають перед непростим вибором, оскільки на виставці продемонстрована техніка не тільки українських виробників, а й провідних світових брендів", - додав Павло Штутман .

Джерело - ukranews.com