Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Середа, 10 червня 2015 12:08

«Агроекспо-2015»: подивитися, спробувати, купити дешевше

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відвідувачі найбільшої в країні агротехнологічної виставки «Агроекспо» цього року зможуть не тільки побачити максимально можливий асортимент сільгоспмашин, устаткування та технологій і матеріалів, а й власноруч випробувати на місці і придбати техніку з акційною виставковою знижкою в 5 або 10 відсотків, а також зі смаком відпочити всією сім'єю на традиційному Покровському ярмарку.

Виставковий комплекс в географічному центрі України в минулому році був розширений до рекордних для галузевих національних форумів розмірів - більше 7 гектарів площі під відкритим небом і в критому павільйоні, полігон для демонстрації техніки площею 6 га, та парковку площею понад 23 тисяч квадратних метрів.

Унікальний для країни формат виявився затребуваним: за 3 дні роботи виставки в 2014 році її відвідало більше 18 тис. Осіб - на третину більше, ніж у дебютному 2013. З продукцією провідних вітчизняних та зарубіжних брендів, представленої майже 4 сотнями учасників, торік ознайомилися аграрії з усіх розвинених сільськогосподарських регіонів - Черкаській, Полтавській, Миколаївській, Херсонській, Одеській, Вінницькій, Запорізькій, Харківській та інших областей України, гості ще з декількох держав Східної та Західної Європи.

Новинки, які чекають відвідувачів і учасників «Агроекспо» цієї осені -можливість самим провести тест-драйв сільськогосподарських тракторів, демонстрація роботи дорожньо-будівельних машин на спеціальному майданчику. Зокрема, планується представити зразки нової вітчизняної техніки, що раніше не вироблялася в Україні.

Національний проект, серед організаторів якого - Міністерство аграрної політики та продовольства України, спочатку замислювався, як дозволяє аграрію в максимально повному обсязі ознайомитися із зразками вітчизняної та зарубіжної техніки, обладнання для АПК, ЗЗР та посевмат, відвідати масу інформативних тематичних семінарів, обмінятися досвідом з колегами з більшості регіонів країни.

Йдучи в ногу з вимогами часу, акцент цього року буде зроблений також на темі енергозбереження та альтернативної енергетики в АПК. В цілому тематика виставки включає машини, обладнання та технології для рослинництва, тваринництва, переробки відходів, ленного, присадибного господарства, а також упаковки та будівництва в АПК. Цього року, як і в минулому, «Агроекспо» на три дні стане не тільки центром ділової активності, але й місцем сімейного відпочинку з величезним вибором страв української та кавказької кухні в пунктах харчування, культурної та конкурсною програмою «Покровського ярмарку», традиційно проводиться на території виставки.

Крім того, «Агроекспо» - виставка продає, і надає цільовим відвідувачам можливість придбати техніку прямо з виставки зі 5-роцентной знижкою. Цього року можливість для укладання взаємовигідних угод в рамках заходу розширюється, зокрема, за рахунок акції «Знижка 10% на виставковий зразок». Представникам аграрного бізнесу, фермерам, які вважають свої гроші, пропонують стежити за інформацією про акції на офіційному сайті виставки, спеціальних ЗМІ, соцмережах і вже безпосередньо на місці. Експозиції компаній-учасниць акцій будуть позначені спеціальними покажчиками, а виставкові зразки, які можна купити дешевше - спеціальним маркуванням.

Для всіх, хто планує календар поїздок заздалегідь, нагадуємо: виставка «Агроекспо-2015» пройде 1-3 жовтня у Кіровограді. Стежити за новинами можна на офіційному сайті виставки ukragroexpo.com, а також на сторінках у соціальних мережах.

Журнал "ПартнерАгро"