Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Четвер, 02 липня 2015 12:08

"Агроекспо-2015": Готові дивувати!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 1 по 3 жовтня в Кіровограді пройде національна агропромислова виставка "АгроЕкспо-2015". Про те, які новинки вона готує своїм відвідувачам нам розповів один із її організаторів - генеральний директор Асоціації підприємств-виробників техніки для АПК "Украгромаш" Юрій Демець.

- Чергова виставка "АгроЕкспо" вже "не за горами". Торік у ній взяло участь 364 компанії і відвідало більше 18 тисяч осіб. У порівнянні з 2013 роком, є кількісний ріст зацікавлених. Чи не плануєте розширювати виставкову площу?

- Обмежень у виставковій площі у нас немає. Судіть самі: якщо у 2013 році вона складала 36 000 м2, то вже в 2014-ому - 47 000 м2. Крім того, в минулому році, враховуючи побажання відвідувачів, нами було прийнято рішення про облаштування сучасного критого павільйону, який для потреб "АгроЕкспо-2015" було розширено.

Завдяки цьому, тільки у нас аграріям надається можливість побачити максимальну номенклатуру техніки компаній-експонентів, серед яких представлені всі світові та вітчизняні бренди. А експонентам, в свою чергу, - продемонструвати свої останні новинки. 

- Відмінною рисою "АгроЕкспо" є можливість демонструвати роботу сільгосптехніки в польових умовах безпосередньо на території виставкового комплексу. Будете надалі продовжувати цю практику?

- Так, звичайно. Адже такий формат є затребуваним серед наших відвідувачів. Кожен зразок техніки можна випробувати на спеціальному технологічному полігоні, який включено до єдиної інфраструктури виставки. Завдяки цьому, аграрій зможе на власні очі оцінити вподобану ним новинку, представлену компанією-учасником, безпосередньо в роботі, на полі.

- Яка ще нова опція буде доступна на "АгроЕкспо-2015"?

- Цього року ще однією особливістю нашого аграрного форуму стане тест-драйв тракторів, який ми проводитимо вперше. Можливість сісти кермо новенької техніки буде надана всім бажаючим. 

- Ви позиціонуєте "АгроЕкспо", як виставку, де сільгосптехніка не тільки демонструється, а й продається. Але не варто забувати, що зараз аграріям через дуже складну економічну ситуацію в країні важко залишатися "на плаву". Чи передбачені для них якісь бонуси?

- Так, звісно. Ряд провідних компаній-учасниць надаватимуть знижку на придбання сільгосптехніки. Проводитиметься дві акції. За умовами першої, якщо контракти (рахунки) будуть укладені (виписані) безпосередньо на виставці, то знижка становитиме 5-відсотків. 

Згідно іншої акції покупцям надаватиметься знижка від 10 до 15 відсотків на техніку, представлену безпосередньо на експозиції компанії-продавця. Таким чином, аграрій купує вподобану ним техніку за доступними цінами, а експоненти економлять на витратах по її поверненню на склади.

- Тобто "АгроЕкспо" орієнтована, в першу чергу, на аграріїв?

- Так, адже вони в підсумку і є кінцевим споживачем. Слід також відзначити і розташування виставки - вона знаходиться в центрі основних землеробських регіонів країни. Це робить її доступною для більшості: всі бажаючі можуть приїхати, відвідати виставку і повернутися додому в той же день.

- Як відомо, «АгроЕкспо» є не тільки бізнес-майданчиком, а має ще й формат сімейного свята з культурною та конкурсною програмою. Як плануєте цього року зустрічати гостей?

- Ми поставили собі за мету зробити «АгроЕкспо» форумом, орієнтованим на відвідування аграріями разом зі своїми родинами. З цією метою в 2014 році, як ви знаєте, було започатковано «Покровський ярмарок». Звичайно ж, цей рік не стане виключенням. Ярмарок зустрічатиме з усіма святковими атрибутами: міні-експозиціями, виступами творчих колективів, частуваннями зі страв української та кавказької кухні, продукцією майстрів декоративно-ужиткового мистецтва з усіх куточків України.

До речі, цього року місць для паркування автомобілів вистачить всім відвідувачам «АгроЕкспо»: ми розширили парковку на 450 авто.

***

Для всіх, хто планує календар поїздок заздалегідь, нагадуємо: виставка "АгроЕкспо-2015" пройде 1-3 жовтня в Кіровограді. Детальніше ознайомитися з умовами, а також з останніми новинами виставки можна на офіційному сайті ukragroexpo.com, а також на сторінках у соцмережах.