Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

П'ятниця, 15 листопада 2013 11:51

«АгроЕкспо» розширює виставкову площу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Виставка «АгроЕкспо», яка вперше пройшла в Кіровограді з 3-го по 5 - те жовтня 2013 року, довела - формат, при якому учасники можуть уявити, а відвідувачі побачити і оцінити максимум продукції для АПК - це саме те, що потрібно сучасній агробізнесу .

Враховуючи інтерес до виставки і прагнучи зробити її ще більш корисною і для учасників, і для відвідувачів, організатори - Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш» та Асоціація аграрних інженерів України прийняли рішення про розширення виставкової площі на 2014 рік.

 

Тепер загальна виставкова площа комплексу «АгроЕкспо» збільшена до рекордних для національних галузевих форумів 47000 м2, з яких 40 000 - це відкрита площа. При цьому організаторами було прийнято рішення про облаштування сучасного критого павільйону площею 7000 м2. Комбінація відкритою і критої виставкових площ надасть учасникам ще більше можливостей для демонстрації своєї продукції.

Полігон для демонстраційного показу всіх видів сільгосптехніки під час проведення виставкових заходів розширений до 3 - х гектарів. Таким чином, відвідувачі зможуть отримати максимально повну інформацію про техніку, що цікавить їх наочно побачити результат її роботи в полі і зробити усвідомлений вибір оптимальних рішень для свого бізнесу.