Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

П'ятниця, 10 жовтня 2014 12:08

Агравері: «АгроЕкспо-2014»: що цікавого презентували в Кіровограді

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

2-4 жовтня в Кіровограді пройшла ІІ Агропромислова виставка «АгроЕкспо». Цього року захід, організований Міністерством аграрної політики та продовольства, асоціацією «УкрАгроМаш», Українською асоціацією аграрних інженерів і Торгово-промисловою палатою України, отримав статус Національного. А з ним — більші площу та кількість учасників.

В очікуванні потепління на ринку виробники та імпортери сільськогосподарської техніки не полишають виставкову діяльність. Новинок при цьому не бракує, а щоб підігріти інтерес сільгоспвиробників, компанії пропонують цікаві фінансові умови придбання й лізингу, знижки на сервісне обслуговування. Що й продемонструвала цьогорічна виставка «АгроЕкспо»: порівняно з минулим роком зросла виставкова площа, а також кількість учасників.

Насиченою вийшла й ділова програма, під час якої йшлося про техніку і технології в рослинництві і тваринництві, альтернативну енергетику і будівництво в АПК, переробку відходів тощо.

Та все ж в центрі уваги відвідувачів була техніка, під яку відвели 47 тисяч квадратних метрів павільйону та відкритих майданчиків. Прицінитися було до чого - оптимальні рішення мали змогу підібрати як фермери, так і власники великих господарств.

Домашнім статусом виставки скористалася кіровоградська «Червона зірка», яка підготувала одну з найбільших експозицій. Компанія презентувала новий бренд CHERVONA ZIRKA-ELVORTI, а також техніку в нових для себе сегментах: внесення добрив та ЗЗР і навантажувачів (про що читайте в окремому матеріалі).

Більшу частину площі розділили мультибрендові компанії «Агроресурс», «Цеппелін Україна», «АМАКО», «Агроальянс», «Novofarm», «Укравтозапчастина», «ПриватЛізинг», «ЛандТех», «Європейська аграрна компанія», «Інтертехінвест», «Агро-Темп», «Техноторг» та інші. В розпал посівної виробники та імпортери техніки зробили акцент на тракторах, ґрунтообробних і посівних машинах, обприскувачах.

Трактори

За кількістю тракторів перше місце — за New Holland: актуальну на українському ринку лінійку представили одразу три імпортери: «Європейська аграрна компанія», «Техноторг» і «Агроресурс».

Новинка на українському ринку — TD5.110 (110 к. с.). Альтернатива МТЗ оснащується економічним двигуном, комфортабельною кабіною Visionview і трансмісією з сервоприводом перемикання передач

На стенді «ЛандТех» — офіційного дилера John Deere — відбулася презентація трактора серії 6М. Компанії «Агроальянс» і «Novofarm» продемонстрували техніку Case IH — Maxxum та Magnum.

«Цеппелін Україна» представила флагман тракторів Fendt - модель 936 Vario. Ще одного представника корпорації AGCO привезла група компаній «АМАКО» — Massey Ferguson 8600-ї серії. Нагадаймо, AGCO прийняла рішення відновити поставки «Массеїв» в Україну.

Техніку ще одного виробника зі світовим ім’ям - CLAAS - представив офіційний дилер у регіоні «ПриватЛізинг». За «тракторну» частину відповідав флагман лінійки машин класичної компоновки Axion 900.

Не проходили відвідувачі і повз презентації італійських тракторів Landini («Укравтозапчастина»), японських Kubota («Технополь»), чеських Zetor («Агро-Темп»), українських ХТЗ і ЮМЗ. 

Ґрунтообробна техніка

Плуги, борони, культиватори, глибокорозпушувачі, котки, комбіновані агрегати - машини для обробітку ґрунту стали однією з ключових тем виставки. Нові та перевірені часом рішення показали українське представництво американського виробника Great Plains, «Агроресурс» - Maschio Gaspardo, «Агроальянс» - Gregoire-Besson, «Техноторг» - Vogel & Noot, «Агро-Темп» - Lemken та інші.

Новинки продемонстрували й українські виробники — «Червона зірка», Лозівський ковальсько-механічний завод, «Велес-Агро», «Уманьферммаш», «Оріхівсільмаш», краснянський «Агромаш».

В 2014 році «Червона зірка» розпочала випускати дискові борони PALLADA 3200-01 (ширина захвату — 2,4 м) з дисками більшого діаметра (660 мм проти 560 мм у PALLADA 3200), що підвищило робочу швидкість та глибину обробітку.

З шириною захвату 16,75 м, що є другим результатом у Європі, борона-лущильник «Дукат-16» виробництва ЛКМЗ дає змогу працювати з продуктивністю до 32 га/год. 

Нагодою презентувати продукцію скористалися й невеликі підприємства — кіровоградські «Технополь» та культиваторний завод ПрАТ «Кіровоградлітмаш», одеське «Алекс-Агро», «Красилівмаш» (Хмельницька область) та інші.

Кіровоградський «Технополь» вивів на ринок дисковий лущильник ЛДГ-10. Агрегат має ширину захвату 11 м та працює з продуктивністю до 12 га/год.

«Красилівмаш» продовжує розвивати лінійку ґрунтообробних машин. АКПН-6 «Поділля» оснащується робочими органами BELLOTA (Італія) і призначений для комплексного передпосівного обробітку (робоча ширина - 6,1 м)

Посівна техніка

Одразу кілька новинок представив найбільший вітчизняний виробник сівалок - кіровоградська «Червона зірка». Серед них - посівний комплекс ORION та 16-рядкова модифікація просапної сівалки VEGA PROFI.

Ще одна прем’єра відбулася на стенді Лозівського ковальсько-механічного заводу — з посівним комплексом «Золотник» підприємство дебютує в новому для себе сегменті.

Одеський «Велес-Агро» представив просапну сівалку СПМ-8 («Ніка-8»), виробництво якої розпочалося в цьому році.

Асортимент рішень для сівби зернових та просапних культур від італійського виробника Maschio Gaspardo продемонстрували дилери «Агроресурс» та «Агро-Темп». Серед них — новий універсальний посівний комплекс Corona.

«Цеппелін Україна» привіз до Кіровограда просапну сівалку Challenger серії СН.

На стенді «АМАКО» дебютувала посівна техніка турецького виробника Ozdoken.

Компанія «Грінко Агро» зробила акцент на сівбі смугами (Strip-till), представивши технологічні рішення від американської компанії Orthman.

Внесення добрив та ЗЗР

Техніка для внесення мінеральних добрив все більше цікавить вітчизняних виробників. З 2011 року розкидачі пропонує «Оріхівсільмаш» - на сьогодні асортимент нараховує 2 навісні та причіпну моделі. Позмагатися за прихильність споживачів планує й «Червона зірка» - на «АгроЕкспо» компанія представила причіпний/навісний розкидач KVAZAR.

Високопродуктивний агрегат для внесення рідких органічних добрив презентував «Завод Кобзаренка».

Вітчизняних виробників у сегменті обприскувачів представили «Богуславська сільгосптехніка» з технологією осадження крапель, «Львівагромашпроект» з новими причіпним обприскувачем ОПШ-3524 і атомайзером ОВП-2000 та «Червона зірка» з TETIS.

Серед самохідних обприскувачів відзначимо Case IH 3330 Patriot від компанії «Агроальянс» і Tecnoma Laser 4228.

Джерело - "Агравері". Запчастини для тракторів в Україні - порівняти ціни.