Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

П'ятниця, 10 жовтня 2014 12:08

AgroPravda: Які новинки представили на «Агроекспо 2014»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Національна агропромислова виставка «Агроекспо» в Кіровограді зібрала понад 350 компаній агропромислового комплексу з усієї України. Новинки вивчав кореспондент AgroPravda.com.

Спеціально спроектована інфраструктура виставки, наявність критих та відкритих площ для експозицій та полігону для демонстраційних показів техніки в роботі надали учасникам максимально комфортні умови для презентації своєї продукції.

Традиційно, виставка відрізняється великою кількістю вітчизняних виробників. Свою техніку привезли і «Червона Зірка», і «Завод Кобзеренка», «Краснянський Агромаш», «Уманьферммаш», і багато, багато інших. Не обійшлося без новинок і в зарубіжному сегменті. В результаті - виставка рясніла новими розробками як вітчизняних, так і зарубіжних підприємств.

Зупинимося на найцікавіших.

Агроальянс

Компанія «Агроальянс» працює на ринку з 2001 року і є офіційним дистриб'ютором на території України корпорації CNH виробника техніки Case.

На виставці компанія продемонструвала трактор Case IH 110 JX 2014-го модельного року з фронтальним навантажувачем MX U308.

Компакти трактор Case IH JX 110 призначений для невеликих фермерських господарств і цілком може стати конкурентом МТЗ в Україні. Тим більше що виробництво трактора налагоджено на одному з турецьких заводів компанії.

Трактори Case IH серії Farmall JX обладнані досить потужним заднім навісним пристроєм з тяговим брусом, продуктивної гідравлічною системою і надійним ВВП. Для комфорту оператора, ці трактори оснащені просторою і зручною кабіною з кондиціонером і обігрівачем.

Не забула компанія і про споживачів: для Case IH 110 JX з фронтальним навантажувачем MX U308 пропонуються акційні умови придбання.

Привезла компанія в Україні та весь спектр моделей Gregoire-Besson (і, зокрема, представила на виставці новітній полунавесной оборотний плуг SPB 9 на одному опорному колесі).

У портфелі компанії також новий бренд Miedema. Як AgroPravda.com вже повідомляла, Miedema з недавніх пір належить до групи Dewulf, яка уклала попередню угоду щодо поглинання компанії.

Особливою гордістю «Агроальянс» є сервісна служба: у роботі вони використовують виключно надійні оригінальні запчастини.

Агро-Темп

Компанія Агро-Темп також представила широкий ряд техніки. Демонструвалися плуг Lemken EurOpal 3 липня + 1, борона EuroDiamant 10, рулонний прес-підбирач Krone Comprima, сівалка Gaspardo Metro та інша техніка.

Особливий інтерес викликав чеський трактор Zetor Forterra 135.

Трактори Forterra приводить в рух власний ряд 4-циліндрових турбованих двигунів Zetor, відповідних емісійному класу Tier III.

Трансмісія синхронізована, реверсивна з 2-ступінчастим механічним мультиплікатором (24/18 швидкостей). Гідравлічні ланцюга підсилювача крутного моменту і муфти вала відбору потужності сконструйовані з новим електрогідравлічним розподільником. Максимальна швидкість трактора становить 40 км / год.

Як розповіли кореспонденту AgroPravda.com представники компанії, в наш складний час змістився пріоритет споживачів: збільшився попит на ремонт техніки та запчастини. А придбання техніки аграрії намагаються відкласти.

Велес-Агро

Вітчизняний виробник «Велес-Агро» цього року модернізував весь модельний ряд своєї техніки. А новинкою року стала сівалка НIKA 4M, вперше представлена на виставці «Зернові технології».

На «Агроекспо» компанія представила також свій новий плуг на 8 робочих органів, з можливістю демонтажі останньої секції; культиватор КПГ-8, просапну сівалку СПМ-8 та іншу техніку.

Європейська аграрна компанія

Європейська аграрна компанія привезла на виставку комбайни і флагман модельного ряду New Holland - трактор Т9.615 з потужністю двигуна 615 к.с.

З 2014 року трактори модельного ряду Т9 можна замовити і в гусеничному виконанні. Завдяки наявності супутникової навігації та автопілоту, трактор легко можна використовувати при паралельному водінні. До того ж він підтримує як європейські та американські супутники, так і російську систему ГЛОНАСС.

Краснянський Агромаш

Краснянський Агромаш також цього року провів модернізацію модельного ряду. Одна з новинок року - важкий універсальний культиватор серії КВ і лущильник-дискатори «Діскопак Д».

Техніка проводиться спільно із зарубіжними партнерами: «Агромаш» співпрацює з французьким виробником грунтообробної техніки компанією Agrisem.

Як повідомли кореспонденту AgroPravda.com представники компанії, техніка компанії в поточному році користується не меншою популярністю, ніж торік.

Ландтех

Компанія «Ландтех» - офіційний дилер John Deere, JCB, Gregoire-Besson. На виставці в Кіровограді компанія представила широкий ряд техніки John Deere, JCB, плуги на базі Gregoire-Besson.

Як розповіли кореспонденту AgroPravda.com представники компанії, цього року оновився модельний ряд: місце серії D зайняли трактори серії М, і модель John Deere 6170М компанія представила на заході укупі з оновленим обприскувачем John Deere 732.

Трактор John Deere 6170М оснащується двигуном Power Tech E c новою системою охолодження, в парі з ним - автоматична трансмісія AutoQuad Plus. Полнорамная конструкція з колісною базою до 2.8 м доповнена підвіскою Triple-Link Suspension (TLS).

Трактори серії 6M це продуктивні трактори з низькими втратами потужності та зниженим споживанням палива.

Причіпні обприскувачі серії 700 призначені для обробки ділянок середніх розмірів. Вони відрізняються компактністю, міцністю і надійністю. Завдяки низько розташованому баку і низькому центру тяжіння, обприскувачі цієї серії мають гарну стійкість на полях зі складним рельєфом.

Діапазон штанг з шириною від 18 до 28 метрів (штанги, що складаються вдвічі або втричі) і баків ємністю 2400, 3200 і 4000 л. Всі три моделі пропонуються в двох конфігураціях: з інтегрованою системою серії i і без неї.

Як розповіли кореспонденту AgroPravda.com представники компанії, так давно очікуваний нами трактор 6В, який за всіма параметрами може стати конкурентом МТЗ, в Україні з'явиться тільки до середини жовтня. Нагадаємо, модель John Deere 6135B випускається на заводі John Deere в Китаї. Звідти ж цей трактор і буде поставлятися на наш ринок.

Укравтозапчастина

Поряд з іншими тракторами Landini, компанія «Укравтозапчастина» продемонструвала новинку року - Landini 5-H. Нагадаємо, чотири нові моделі тракторів Landini 5-H T4i мають двигуни об'ємом 3,4 л і потужністю від 85 до 113 к.с., оснащені електронним управлінням вприскування палива високого тиску і відповідають стандарту Stage III / Tier 4. Для завершення процесу очищення, вихлопні гази проходять через комбінований фільтр сажа і каталізатор окислення, які при нормальній експлуатації не вимагає технічного обслуговування.

Як розповіли кореспонденту AgroPravda.com представники компанії, серія повністю виправдала покладені на неї комерційні надії.

Уманьферммаш

Вітчизняний виробник «Уманьферммаш» привіз на виставку катки, бункер, культиватор. У модельній лінійці компанії - причепи 5-12 т, культиватори 4-12 м, бочки 3-10 куб.м, лущильники 5-15 м, дискові борони та ін.

Під час виробництва своєї техніки, компанія використовує близько 90% українських комплектуючих. Решта 10% (наприклад, гідроциліндри) - в Україні просто не виробляються.

Як повідомили кореспонденту AgroPravda.com представники компанії, «Уманьферммаш» також як і багато вітчизняних виробників, особливого спаду попиту не спостерігає. Причина тому - мінімальна залежність від курсу валют.

Червона Зірка

«Червона Зірка» в поточному році відзначає 140-річчя, і на «Агроекспо» представила масу новинок, про які ми розповімо в окремому матеріалі.

Great Plains

В виставки брало участь і представництво заводу Great Plains. Новинки цього року - «інтелектуальна» сівалка Centurion 600, коротка дискова борона, 16-рядна сівалка Planter.

Нагадаємо, новий посівний комплекс Centurion 600 розроблений спільними зусиллями інженерів із США і Великобританії. Підходить для умов мінімальної та традиційної технології обробітку грунту, застосуємо для самих різних типів грунтів та умов експлуатації.

Джерело - AgroPravda.com.