Виставка розпочата!

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

29.09.2021 - 02.10.2021

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

29.09.2021 - 02.10.2021 р.

ЗМІ про нас

Середа, 30 вересня 2020 09:54

AGROEXPO-2020 відкрилась! (ВІДЕО)

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Сьогодні, 30 вересня, відкрилась найбільша агропромислова виставка України «AGROEXPO-2020».

У відкритті взяли участь Міністр розвитку економіки  торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко , Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко, а також голова обласного об'єднання роботодавців Кіровоградської області Павло Штутман.

Загальна площа експозицій цього року складає 125 000 квадратних метрів. Загальна кількість експонентів — близько 450, а учасників "Покровського ярмарку» — 480.

Наразі можна сказати, що на виставці представлені всі значущі бренди сільськогосподарського машинобудування — як іноземні («John Deere», «New Holland», «Case», «Fendt», «Claas» та інші), так і вітчизняні («ХТЗ», «Ельворті», «Лозівські машини», "Білоцерківмаз» тощо). Цьогоріч, за ініціативи Федерації роботодавців України, на виставці буде представлена мультибрендова експозиція вітчизняної комунальної техніки.

Міжнародну агропромислову виставку «AGROEXPO» вже прийнято розглядати не тільки як торговельний майданчик, а як комплексний  механізм, з яким пов’язано багато інших сфер економіки. Це єдиний в Україні агропромисловий форум, що надає унікальну можливість вітчизняним аграріям ознайомитись з максимально можливою номенклатурою техніки та обладнання для АПК на статичних експозиціях, відвідати експозицію племінних порід тварин та птиці (площа 2000 м²), побачити техніку в роботі – на демонстраційних показах, прийняти участь в тематичних семінарах та форумах, а також оновити свій технопарк зі значним дисконтом, а географічне розміщення виставки є найзручнішим для відвідувачів з усіх регіонів України, адже виставка розташована у самому центрі України.

 

Дивитись відео: