Виставка розпочата!

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

29.09.2021 - 02.10.2021

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

29.09.2021 - 02.10.2021 р.

ЗМІ про нас

Четвер, 17 вересня 2020 16:10

«АGROEXPO-2020»: на Кіровоградщині перевірили готовність до найбільшої виставки України

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Голова обласного об'єднання роботодавців Кіровоградської області Павло Штутман ознайомив із готовністю до проведення міжнародної агропромислової виставки «АGROEXPO-2020» очільника Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Назаренка, начальника Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Романа Козьякова, посадовців облдержадміністрації та міської ради.

Члени оргкомітету оглянули павільйон та виставковий майданчик, на яких проходитиме «АGROEXPO-2020». Посадовці обговорили питання прийому та розселення учасників і гостей заходу, курсування громадського транспорту та організації безпеки під час проведення виставки тощо. У ході перевірки було відзначено високий рівень підготовки до проведення наймасштабнішого заходу на території Кіровоградської області, який у цьому році проходитиме з урахуванням дотримання усіх протиепідемічних вимог.

За словами, Павла Штутмана, підготовка до виставки йде згідно з планом, вже 25 вересня розпочнеться забудова виставкових площ. Родзинкою цього року стане фестиваль вуличної їжі «Єлисавет СМАК Fest», де кожен охочий матиме змогу поласувати стравами країн світу.

Не обійшлось без цікавинок і на «Покровському Ярмарку»: тут, окрім щорічної яскравої розважальної програми, відбудеться святкування 175-річчя видатного корифея українського театру та нашого земляка – І. Карпенка-Карого. Персонаж його однойменного твору – Мартин Боруля, який вже другий рік поспіль є символом-брендом, урочисто відкриватиме ярмарок.

Виставка надасть кожному відвідувачу можливість ознайомитися з новинками світової техніки, придбати їх по вигідним цінам зі знижками, а також побачити техніку в роботі на демонстраційних показах.

Буде діяти експозиція племінних порід тварин та птиці. Планується широка ділова програма.

Нагадаємо:VIII щорічна міжнародна агропромислова виставка «АGROEXPO-2020» буде проходити з 30 вересня по 3 жовтня, за адресою вул. Перша Виставкова (Мурманська), 8.