Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Вівторок, 24 липня 2018 06:55

AGROEXPO-2018: приїхав, побачив, купив дешевше

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Побачити в роботі новинки сільгоспмашинобудування, а також флагмани, як вітчизняних, так і іноземних брендів можна буде з 26 по 29 вересня на рекордній для України площі – 125 000 кв.м., – під час Міжнародної агропромислової виставки Agroexpo-2018.

За шість років виставка Agroexpo виросла до найбільшої виставки України, і сьогодні вона вже входить до десятки найбільших виставок Європи. Генеральний директор розпорядника виставки ТОВ «Украгроекспо» Ігор Глібко впевнений, що причиною росту є унікальна концепція і формат Agroexpo.

Ми не заробляємо гроші, ми створюємо зручний майданчик для українських аграріїв, з одного боку, і для виробників сільськогосподарської техніки – з іншого. Розміри виставки і вартість площі дозволяють показати всю свою техніку будь-якому маленькому заводу з невеликою виручкою. Він може взяти стільки площі, скільки йому необхідно. Особливо гостро стоїть питання широкозахватної техніки. На сьогоднішній день тільки на Agroexpo площа дозволяє повноцінно показати машини з 16 або 21 метрами захвату.

Унікальною рисою AGROEXPO є те, що на виставці можна представлену техніку можна побачити не тільки на стенді, а й в роботі в полі. Щодня на спеціальному полігоні будуть проходити польові демонстрації: дискові борони, сівалки, плуги, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив та багато ін. Вже відомо, що в роботі буде показана техніка таких брендів, як «Lemken», «Ельворті» («Червона Зірка»), «Kuhn», «ХТЗ» та ін.

Традиційно діятимуть знижкові акції на техніку. За умовами першої, покупець отримує знижку 5% у разі підписання на виставці договору на купівлю техніки. Друга передбачає дисконт 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з експозиції.

Тож можна буде подивитися на техніку не тільки на стенді, а й оцінити її в роботі в полі. А потім ще й купити зі знижкою. Кожного дня на спецполігоні в роботі буде демонструватися близько 30 одиниць техніки, – додав Ігор Глібко.

Нагадаємо, що AGROEXPO пройде на рекордній для України площі – 125 000 кв.м. Торік у виставці взяло участь 585 профільних компаній та 530 учасників «Покровського ярмарку». За чотири дні виставку відвідало 27 250 осіб.