ДО ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ЗАЛИШИЛОСЬ

95
діб
16
годин
58
хвилин

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кіровоград

26-29 Вересня 2018 р.

Arrow
Arrow
Shadow

Про Ярмарок

Місце проведення: м. Кіровоград, вул. Мурманська,8, виставковий комплекс «AGROEXPO»

Чому саме "Покровський ярмарок"?

Ярмарок в рамках виставки носить назву "Покровського  ярмарку", тому що здавна свято Покрови (14 жовтня за сучасним календарем, 1 жовтня за старим стилем) вважалося святом, пов’язаним з початком осінніх традицій. В Україні це свято широко відзначалось серед селян, увібравши в себе багато обрядів давніх слов'ян із осіннього циклу в ознаменування закінчення польових робіт.

Мета заходу: Демонстрація аграрного, промислового, творчого та культурного  потенціалу  Кіровоградщини учасникам та відвідувачам щорічної агропромислової виставки AGROEXPO - представникам всіх регіонів України та іноземним гостям. Крім того, "Покровський ярмарок" сприятиме залученню до розвитку самобутності, культури, народних ремесел на Кіровоградщині.

Формат заходу: 

До участі у ярмарку запрошуються всі райони Кіровоградської області та міста обласного підпорядкування (21 район та 4 міста), та експоненти зі всіх куточків України,

Кожен район (місто) в рамках ярмарку представляє експозицію, що складається з таких розділів: 

1. Продаж: 

• Продаж промислових товарів: товарів народного споживання, сувенірів, виробів декоративно-ужиткового мистецтва тощо (компанії з районів, які виробляють продукцію для АПК виставляються окремо – в рамках експозицій підприємств);

• Виставка підприємств харчової промисловості з продажем товарів: овочі, фрукти, м'ясо, риба, мед тощо. 

2. Розваги:

• Концертна програма ("візитівка району") тривалістю не менше 30 хвилин – для виступу на сцені виставки.

3. Оздоблення:

• Організація експозиції району (конкурс на кращу візуальну презентацію району);

• Виставка народних промислів  (виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва, демонстраційне виготовлення сувенірів, або організація майстер-класів під час роботи ярмарку).

Нагородження учасників:

За результатами участі у «Покровському ярмарку» визначаються три райони (міста) переможця, що будуть нагороджені дипломами від Кіровоградської обласної державної адміністрації та організаторів виставки, а також подяками від Міністерства аграрної політики та продовольства та Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК "Украгромаш". 

Крім того, буде визначено переможців у таких номінаціях:

- Конкурс караваїв "Сонце у тіст"

- "Найкраще оформлення експозиції";

- За кращу презентацію району;

- Конкурс "Зелена краса"

- Конкурс "Народний митець"

Окремо в рамках "Покровського ярмарку" проходить конкурс на найбільший гарбуз - "Гарбуз-велетень". До участі у конкурсі запрошуються всі бажаючі. Той, чий овоч буде важити найбільше, отримає супер-приз.