ДО ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ЗАЛИШИЛОСЬ

31
діб

20
годин

51
хвилин

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

20,21,22,23 вересня
2017
м. Кіровоград

На "Покровському ярмарку" пройде конкурс велетнів

"Покровський ярмарок" запрошує усіх бажаючих взяти участь у конкурсі на найбільший гарбуз.

30 вересня на "Покровському ярмарку", який традиційно проходить в обласному центрі в рамках Міжнародної агропромислової виставки "AGROEXPO" та збирає відвідувачів з усіх куточків України, пройде конкурс "Гарбуз-велетень". До участі у конкурсі запрошуються всі, хто виростив на своєму городі гарбуз великого розміру. Той, чий овоч буде важити найбільше, отримає супер-приз. 

Конкурс проходитиме у два тури. Початок конкурсу «Гарбуз-велетень», та визначення переможця у першому турі пройде 30 вересня о 14:00 біля сцени ярмарку

Другий тур конкурсу «Гарбуз-велетень», визначення переможця, вручення телевізора за перше місце та диплому за друге місце пройде 1 жовтня о 13.00.

Торік у конкурсі взяли участь жителі з усіх куточків Кіровоградської області. Деякі учасники креативно підійшли до цієї події та "вдягнули" свої гарбузи у різноманітні прикраси. Переможцем конкурсу став Олександр Корнета, який на власному городі виростив гарбуз вагою 38 кг 300 г. Винагородою за старання став 32-дюймовий телевізор.