ДО ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ЗАЛИШИЛОСЬ

213
діб
17
годин
43
хвилин

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кіровоград

26-29 Вересня 2018 р.

AGROEXPO-2016: Ноу-хау від John Deere та тест-драйв новинок від Massey Ferguson і FENDT

Компанія John Deere планує показати в роботі свій безпілотний трактор із серії 8R під час проведення агропромислової виставки AGROEXPO-2016, яка пройде з 29 вересня по 1 жовтня в Кіровограді (Україна).

Трактор оснащений системою автоматичного водіння AutoTrac, яка дозволяє освоїти прямі і вигнуті колії, працювати в умовах поганої видимості, знижуючи при цьому кількість пропусків і перекриттів на 90%, що в кінцевому підсумку веде до економії добрив, посівмату і палива.

"Крім трактора в планах продемонструвати в роботі і телескопічні навантажувачі компанії JCB", ‒ прокоментували в компанії "Ландтех" (офіційний дилер техніки John Deere та JCB в Україні).

Також на AGROEXPO-2016 будь-який бажаючий зможе випробувати в роботі новинки техніки від таких відомих брендів, як Massey Ferguson та FENDT. Компанія "Цеппелін Україна" для тест-драйву надала три одиниці техніки: навантажувач Massey Ferguson 9407S, трактори FENDT 724 Vario (ном. потужність ‒ 164 к.с.) і Massey Ferguson 5450 (ном. потужність ‒ 110 к.с. ).