ДО ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ЗАЛИШИЛОСЬ

31
діб

20
годин

51
хвилин

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

20,21,22,23 вересня
2017
м. Кіровоград

KUHN здивує українських аграріїв своїми новітніми розробками

Зовсім скоро українські аграрії зможуть ознайомиться з останніми розробками одного з провідних виробників сільгосптехніки ‒ групи компаній KUHN, яка спеціалізується на виготовленні обладнання для заготівлі і роздачі кормів, догляду за посівами, внесення добрив, а також посівної та ґрунтообробної техніки.

Продемонструвати новинки KUHN планує на національній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки і технологій "АгроЕкспо-2015" з 1 по 3 жовтня в Кіровограді (Україна). Про це повідомив генеральний директор представництва KUHN в Україні Асад Лапш.

 

"Виставка "АгроЕкспо" для нас цікава своїми масштабами і динамічним розвитком. Ми з року в рік нарощуємо свою присутність на ній. Завжди виставляли сільгосптехніку з наших новітніх розробок. Цей рік не буде винятком," ‒ підкреслив він.

Нагадаємо, що Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій "АгроЕкспо-2015" пройде з 1 по 3 жовтня в Кіровограді (Україна). Торік у ній взяло участь 364 компанії-експонента і відвідало більше 18 тисяч осіб.