ДО ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ЗАЛИШИЛОСЬ

213
діб
17
годин
44
хвилин

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кіровоград

26-29 Вересня 2018 р.

Більше 18 000 чоловік відвідали виставку «АгроЕкспо» в Кіровограді

З 2 по 4 жовтня в місті Кіровограді відбулася Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій «АгроЕкспо». У заході взяли участь 364 компанії, експозиції яких зайняли сумарну площу 39000 м². Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склало більше 18 тисяч осіб.

Серед 364 компаній, що взяли участь у виставці, більшість склали вітчизняні виробники техніки і обладнання для агропромислового комплексу; найбільші в Україні компанії-дилери та дистриб'ютори сільгосптехніки, насіння та засобів захисту рослин іноземних брендів; компанії, що надають послуги у сфері АПК і т.д.

В рамках роботи виставки на демонстраційному полігоні «АгроЕкспо» щодня проходили покази сільгоспмашин в роботі. Відвідувачі виставки змогли на власні очі оцінити роботу сучасних зразків сільгосптехніки, представлених компаніями-учасниками. 

Загальна кількість відвідувачів виставки за три дні роботи склала більше 18000 чоловік, в першу чергу - аграріїв з Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Запорізької, Харківської областей та інших регіонів України.

Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо» проходить щорічно. Організатори виставки проводять політику доступності цін для виробників і продавців сільгосптехніки та обладнання.