ДО ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ЗАЛИШИЛОСЬ

213
діб
17
годин
45
хвилин

Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кіровоград

26-29 Вересня 2018 р.

"Покровський ярмарок" - новий розділ "АгроЕкспо"

Організатори виставки "АгроЕкспо" прагне зробити свою сільськогосподарську форум зосереджені на відвідування фермерів з усієї України зі своєю сім'єю. Для цього, в 2014 році запустила новий розділ "АгроЕкспо" - люди "Покровський ярмарок".

У ярмарку, яка відбулася 3 і 4 жовтня, були виступи фольклорних творчих колективів, реалізації товарів народних промислів і сувенірів, прохолодні напої місцевого продовольства, товарів народного споживання торгівлі.

Особливість "Покровський ярмарок" були барвисті змагання: конкурс найбільших гарбуза "гарбуз-гігант" і найсмачніші пельмені "Прощай талія» і конкурс на кращий коровай.

Кожен конкурс зібрав багато учасників і більше - глядачі активно підтримують всі ті, хто наважився конкурувати за звання кращого чи іншому випадку.

Крім того, "Покровський ярмарок" всі відвідувачі "АгроЕкспо" були в змозі купити сувеніри і корисні споживчі товари, що ввозяться з різних куточків України.

Завдяки "Покровський ярмарок" відвідувачів "АгроЕкспо" може не тільки відчути всю приводу сільськогосподарського виробництва, а й відчути атмосферу національного свята.