Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією техніки та
технологій

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кіровоград

Виставка «АгроЕкспо» стала національною

Агропромислова виставка «АгроЕкспо» отримала статус національної. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України з'явилося днями на Урядовому порталі.

Згідно Розпорядження «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні в 2014 році, яким надається статус міжнародних та національних» № 605-р виставка польовий демонстрацією техніки і технологій «АгроЕкспо» отримала статус національної.

Надання виставці такого статусу ще раз підтверджує, що на сьогоднішній день галузь АПК є визначальною для України. А виставка «АгроЕкспо» у Кіровограді, що з'єднала в собі особливий формат, рекордну площу і широку тематику, краще демонструє аграрний потенціал держави.

«АгроЕкспо» - це:

  • Рекордна для подібних заходів площа статичних експозицій (40000 кв. Метрів відкритої і 7000 кв. Метрів критої площі);
  • Полігон для демонстрацій техніки і технологій;
  • Можливість компаніям-учасникам максимально повно представити асортиментний ряд продукції, що випускається;
  • Спеціально спроектована інфраструктура;
  • Зручне розташування для учасників і відвідувачів в центрі України;

«АгроЕкспо» - це форум, на якому відвідувач може знайти все необхідне - від інформації до готових рішень для ведення аграрного бізнесу, а широка тематика виставки охоплює практично всі напрямки галузі. В цьому році в рамках «АгроЕкспо» пройдуть також спеціалізовані заходи: тематичні виставки та бізнес-форуми, які краще продемонструють весь спектр послуг підприємствам галузі.

Незрівнянний національний колорит «АгроЕкспо» надасть народний «Покровський ярмарок», з виставками народних майстрів, виступами колективів, народними забавами, частуванням українськими національними стравами та іншими сюрпризами.

У 2014 році організатори очікують понад 500 компаній-експонентів і планують значно розширити їх географію. Тому статус національної - це тільки перший крок для «АгроЕскпо».

Виставка «АгроЕкспо» пройде 2-4 жовтня 2014 року.

Місце проведення: м Кіровоград, вул. Мурманська, 8.

Контактні телефони: (050) 344 18 44, (050) 344 28 44

Сайт виставки: www.ukragroexpo.com