Міжнародна агропромислова виставка
з польовою демонстрацією тeхніки

м. Кропивницький (Кіровоград)

Ukrainian Chinese (Traditional) English German Polish Romanian Russian

м. Кропивницький (Кіровоград)

ЗМІ про нас

Четвер, 28 вересня 2017 08:54

«Гомсельмаш» представив флагман техніки (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Минулого тижня в Кіровоградській області на рекордній для України площі - 100 000 м² пройшла міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO-2017». Цього року виставка зібрала практично всіх гравців аграрного ринку: від продавців насіння до всесвітньо відомих виробників сільгосптехніки, повідомляється на сайті компанії "Гомсельмаш".

«Гомсельмаш» на «AGROEXPO» представив флагман лінійки зернозбиральної техніки Палессе GS16 з комплектом устаткування для збирання кукурудзи на зерно КОК-8 і жаткою для зернових культур ЖЗК-9. Гібридний GS16 чудово підходить для сільгосппідприємств з великими обсягами збирання високоврожайних культур.

Також дилер ВАТ «Гомсельмаш» в Україні - компанія «Техноторг» представив українським аграріям Палессе GS12А-1 - сучасний зернозбиральний комбайн, що забезпечує високу якість обмолоту.

Експозиція ВАТ «Гомсельмаш» на «AGROEXPO-2017» користувалася популярністю не тільки у відвідувачів, а й у організаторів виставки. Українські аграрії відзначили, що техніка Палессе приваблю їх своєю надійністю, продуктивністю, простотою в обслуговуванні, комфортабельністю, а також здатністю справлятися з поставленими завданнями при будь-яких умовах збирання.